אופיס 15 ללא ממשק מגע • HWzone
טכנולוגיה

אופיס 15 ללא ממשק מגע

כן משדרגים את האופיס, לא מוסיפים תמיכה בממשק מגע
 
מיקרוסופט שוקדת בימים אלה על מערכת ההפעלה החדשה שלה, 8, ועל התאמת כל התפריטים והאפליצקיות לממשק המגע. זוהי אינה משימה פשוטה למדי, לעצב מחדש את הממשק וחווית השימוש כולה לאחר שבמשך כמעט שני עשורים התכנה הסתמכה על (תרתי משמע) ועל עכבר ומקלדת.
 
עם זאת, נראה כי מיקרוסופט לא מתכננת לעשות את העבודה עד הסוף. חבילת תכנות האופיס, אחד מכלי העבודה המזוהים ביותר עם מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, לא תקבל ממשק מגע. אנחנו לא יודעים מי ירצה להקליד מסמכים או ליצור דו"חות פיננסיים באמצעות הטאבלט שלו, אבל אם כבר מטמיעים את ממשק המגע בכל המערכת, אז למה לא?
 
וורד 15. הרבה לבן.
לפי מקורות בתוך החברה, האפליקציות של חבילת "אופיס 15" יהיו סטנדרטיות שיותאמו לממשק שולחן העבודה, זה שכולל שורת משימות.עם זאת, הן כן קיבלו ממשק שונה מעט. התפריטים ותתי-התפריטים השונים מופיעים בצורה דינאמית במידת הצורך והם מגיעים עם רקע לבן ואייקונים צבעוניים. העיצוב המינימליסטי שולט גם כאן למרות שלא נעשתה התאמה לממשק ממגע. לראשונה אנחנו עדים גם לאנימציות בתוך תכנות כגון וורד.הסמן המהבהב, לדוגמה, "ירדוף" אחרי האותיות שתקלידו ולא יופיע פשוט בסוף הטקסט.
 
חבילת התכנות העתידית זמינה כבר עכשיו עבור הפרטנרים העסקיים וקומץ לקוחות שחתומים על הסכם סודיות לצורך בדיקות טכניות. הבטא הפומבית תהיה זמינה בקיץ השנה ושחרור רשמי יהיה מאוחר יותר השנה.


תגיות
Back to top button
Close
Close