adplus-dvertising

Call of Duty במנהרת הזמן

מה שעשה טוב לסדרת Battlefield יעשה טוב גם למתחרה המרה שלה? בקרוב נגלה

אחד הכותרים המצליחים ביותר בשנת 2016 היה Battlefield 1, והסיבה המרכזית, כך נראה, נעוצה בהחלטה לבצע שינוי מסלול ולחזור אחורה בזמן אל תקופה שעד כה לא ממש קיבלה ייצוג רחב היקף בעולם משחקי הפעולה, בזמן שרוב המתחרים ממשיכים להתמקד בעידן המודרני ובעידן העתידי, שהגיעו אל מרכז העניינים (ונשארו שם) לאחר השקתו של Call of Duty: Modern Warfare אי שם בשנת 2007.

עתה, נראה שגם בחברת Activision החליטו כי הגיע הזמן לרענן את הנוסחה הוותיקה – ולהחזיר גם את סדרת Call of Duty אל העבר, כאשר במקרה הזה מדובר במלחמת העולם השנייה, המוכרת לנו הרבה יותר משוק ה-FPS, והיוותה את תחנת הפתיחה של המותג באמצע העשור הקודם. זה יקרה ב-3 בנובמבר של שנת 2017, ויקבל את השם המחייב Call of Duty: WWII.

אחת מסדרות המשחקים המצליחות ביותר שנוצרו מחפשת כיוון חדש, שהוא גם קצת ישן

במפיצה האמריקאית של סדרת המשחקים כבר אישרו באופן רשמי כי הפרק השנתי יתמקד במלחמה הקטלנית ביותר שידע המין האנושי מאז ומעולם, אחרי שהכיוון הכללי נחשף במסגרת הדלפה במהלך החודש הקודם, ופרטים רשמיים ראשונים אמורים להגיע אלינו מחר, ב-26 באפריל, במסגרת סטרימינג בשידור חי שאותו יערכו אנשי הסטודיו Sledgehammer Games אשר מובילים את הפיתוח בשנים האחרונות, שלוש שנים אחרי שהביאו לנו את Call of Duty: Advanced Warfare.

כמה מהמאפיינים שמצפים לנו – מגוון פרטים נוספים עתידים להיחשף כבר מחר

עד שנקבל פרטים מעשיים, הדלפות שונות ברשת מצהירות כי הפרק המרכזי מספר 14 יציע לשחקנים גישה "רצינית" וריאליסטית עד כמה שניתן למאורעות ההיסטוריים, בדומה למה ש-Battlefield 1 עשה, עם מצב עלילתי לשחקן יחיד וגם מצב עלילתי קואופרטיבי מקוון אשר יהיה חוויית משחק ייעודית ונפרדת, ולא תוספת סתמית שרק הולבשה על מצב המשחק לשחקן בודד. בנוסף, Call of Duty: WWII עתיד לקבל מבחני בטא לפני שיגיע אל החנויות – אם כי אלו יהיו זמינים אך ורק עבור מי שיבצעו רכישה מוקדמת של הכותר, מה שבא בניגוד מובהק לגישה של המתחרה EA Games  שנוהגת לספק מבחני בטא פתוחים לכל דורש לפני השקות משחקיה, כמו אותו Battlefield 1 שבלתי אפשרי להימנע מביצוע השוואות אליו.

מצפים לזה?

חושבים שזה הכיוון הנכון עבור סדרת המשחקים אשר מפגינה עייפות מוחשית בתקופה האחרונה, או שמדובר בעוד נסיון "חיקוי" שיכשל במשימתו? מוזמנים לספר לנו מה דעתכם בתגובות.

אפשרות להתנסות מעשית בחינם לפני ההשקה, אבל רק עבור אלו שכבר שילמו, ככל הנראה לא תוסיף ל-Call of Duty: WWII נקודות זכות בקרב הגיימרים
 1. 1stcowgirl

  WWII תמיד יתקבל אצלי בברכה.
  משחק מעולה ששיחקתי בעבר (או יותר נכון סדרה של 3 משחקים) שהיה משחק פשוט מעולה.
  לסדרה קראו BIA _ BROTHERS IN ARM.
  2 הראשונים שלה היו בגוף שלישי והמשחק האחרון כלל גם משחקיות בגוף ראשון (בנוסף לגוף שלישי).
  פשוט משחק יפה מאד!
  חבל שכזה דבר אנחנו לא רואים.

  25/04/2017 בשעה 15:29
 2. OvO

  המשחקים איבדו את הנשמה שלהם לטובת בצע הכסף.

   

  כל המשחקים סובבים סביב הseason pass הארורים, ולא מחדשים שום דבר מsequel לsequel.

   

  אני יכול למנות על יד אחת מפתחות משחקים שאני מעריך ומוכן לקנות משחקים שלהם בהזמנה מוקדמת:

   

  naughty dog.

  cd projekt red.

  quantic dream.

  bethesda.

   

  ואולי עוד אחת או שתיים שלא עולות לי בראש כרגע.

  25/04/2017 בשעה 16:08
 3. DrShawarma

  קודם כל, יש להם שלוש חברות פיתוח שעובדות על המותג הזה, ולכן אני בספק שהחזרה למלחמת העולם השניה תוכננה עקב ההצלחה של BF1. דבר שני, הגיע הזמן שאקטיויז'ן הזבלים האלה יפסיקו לייצר משחק כל שנה. זה נהיה ממוחזר כבר בMW2 שלא הצלחתי לסיים מרוב שעמום.

  25/04/2017 בשעה 23:04