51,000 משחקים בהנחה: מבצעי החורף של Steam כבר כאן

בדומה לכל המתחרות העיקריות שלה, גם מלכת הגיימינג במחשבים האישיים מצטרפת אל הטרנד עם מבצעי סוף השנה המסורתיים שלה – וכמו תמיד עם מספרים ענקיים שאף אחד לא מתקרב אליהם

אחרי שעברנו על מה שיש ל-EA ול-Ubisoft להציע לנו בזול – הגיע הזמן לצלול אל המנה העיקרית שהיא מבצע החורף בחנות המקוונת הגדולה ביותר מבית וואלב (Valve), עם כמה המלצות איכותיות שליקטנו לכם מתוך רשימה כמעט בלתי נגמרת.

להיט האינדי המאסיבי Valheim, שמעביר אתכם אל תוך עולם ויקינגי עוין ומסתורי, מוצע במחיר של 55.46 שקלים לאחר קיצוץ של 25 אחוזים מן המחיר המקורי – שגם הוא מוזל כשלעצמו בשל היותו של הכותר בתהליך פיתוח פעיל במסגרת תוכנית ה-Early Access.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Valheim

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

Doom Eternal המהולל, שכבר הוכתר במספר הזדמנויות בתור אחד מכותרי הפעולה הטובים ביותר בדורנו, זמין במחירים מקוצצים משמעותית בכל גישה מה תבחרו – או 64.75 שקלים לגרסת הבסיס לאחר קיצוץ של 75 אחוזים מהמחיר המומלץ, או 97.5 שקלים למהדורת הדלוקס יחס עם צמד חבילות ההרחבה תחת השם The Ancient Gods, או ב-157.66 שקלים לחבילת המותג המלאה שכוללת את גרסת הדלוקס של Doom Eternal יחד עם Doom מ-2016, Doom 3 במהדורת ה-BFG המשודרגת שלו, Doom 64 וגם צמד משחקי Doom הקלאסיים מאמצע שנות התשעים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Doom Eternal

כותר מירוצי הפורמולה המוערך F1 2021 מוצע לרכישה במחירו הנמוך ביותר עד כה, 99.6 שקלים למהדורת הבסיס לאחר קיצוץ של 60 אחוזים מן המחיר איתו הושק לראשונה לפני כחמישה חודשים, כאשר יש אפשרות לקבל גם את מהדורת הדלוקס שלו בתמורה לתוספת של קצת פחות מ-25 שקלים – או לשלב את הרכישה עם מהדורת הדלוקס של Need for Speed: Heat במחיר משותף מקוצץ עוד קצת.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

F1 2021

משחק התפקידים הטקטי Wildermyth, שהושק לפני כחצי שנה ומחזיק בנתון מלהיב של 95 אחוזי ביקורות חיוביות מהמשתמשים של Steam בהתבסס על כמעט 10,000 הצבעות, מוצע בקיצוץ של 25 אחוזים ממחירו המלא שהיה לא רע בכלל – רק 69.71 שקלים, במקום 92.95 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Wildermyth

כותר ההתגנבות והצליפה Sniper Elite 4, שמחזיק בממוצעי הציונים הטובים ביותר בסדרה כולה הן מהמבקרים המקצועיים והן מהשחקנים עצמם, מוצע במחיר זעיר של 33.74 שקלים לאחר הנחה של 85 אחוזים – ולצד הנחות נדיבות זהות של 85 אחוזים עבור כל תכני ה-DLC שנוצרו עבורו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Sniper Elite 4

הלהיט הגדול מבית קאפקום, Monster Hunter: World, מוצע בתמורה ל-146.2 שקלים כעת בחבילה יחד עם ההרחבה המאסיבית שלו, Iceborne. אם תעדיפו להתחיל עם מהדורת הבסיס בלבד תוכלו לעשות זאת בתמורה ל-83.16 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Monster Hunter World: Iceborne

כותר התפקידים המהולל והייחודי Disco Elysium זמין במחיר הנמוך ביותר עד כה למהדורת The Final Cut המשופצת שלו – 67.47 שקלים לאחר הנחה של 55 אחוזים, כאשר 94 אחוזי ביקורות חיוביות בהתבסס על יותר מ-44,000 דעות שונות אמורים להבהיר לכם שההצעה הזו מצדיקה גם את התשלום שלכם וגם את זמנכם הפנוי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Disco Elysium: The Final Cut

רוצים בכל זאת ללכת לאיבוד תוך ההיצע המוזל המלא של החנות? תוכלו למצוא אותו בקישור להלן. שופינג מוצלח!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-Steam