adplus-dvertising

15 ימים של משחקים איכותיים בחינם, עכשיו ב-Epic Games Store

יש לכם כמה שעות לאסוף אליכם את משחק הפעולה-הרפתקאות הייחודי Shenmue 3 מבלי לשלם – ואז להכין את עצמכם להפתעה הבאה בתור במסגרת המיזם הנהדר אשר חוזר לעוד סיבוב

ההדלפות המקדימות היו נכונות – אנשי Epic Games מחזירים את מיזם החלוקות החינמיות המורחב והמשופר שלהם לרגל סוף השנה האזרחית, עם חלוקה של 15 משחקים שונים אשר מתחלפים מדי יום, בתור הרחבה נוספת למאות הכותרים שכבר חולקו חינם בפלטפורמת ה-Epic Games Store בשנים האחרונות. אם עד עכשיו לא בדיוק עקבתם באדיקות אחרי ההצעות החופשיות בכל שבוע, כעת יש לכם סיבה גדולה לשנות הרגלים ולהתחיל לאסוף את הדילים.

המשחק הראשון ברשימה, שיהיה זמין למשך כמה שעות בלבד מרגע זה, הוא Shenmue 3 – שהושק במקור ב-2019 אחרי שצבר יותר מ-6 מיליון דולר במימון המונים תחת פלטפורמת Kickstarter בשנת 2015, מקהל המעריצים הגדול שצברו לעצמם צמד משחקי Shenmue המקוריים בתחילת המילניום (עבור קונסולת ה-Dreamcast שסיימה את דרכה של חברת סגה בתחום).

אם אתם מעוניינים בכותר הרפתקאות בעולם פתוח עם סגנון ייחודי, זה הזמן לבצע כמה קליקים ולוודא שהוא נשאר אצלכם בספרייה הדיגיטלית לתמיד – מבלי לשלם 110.95 שקלים עבורו. אם תרצו לקבל את החוויה המלאה של Shenmue 3 תוכלו לשקול רכישה של שלושת חבילות ה-DLC שהושקו עבורו עד כה, עם הנחות של 50 אחוזים במחירן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Shenmue 3

צפו לעדכונים מדי יום, מעכשיו ועד לתחילת 2022!

עדכון: יצירה שנייה מתוך 15 זמינה חינם כעת למשך היממה הקרובה, וגם הוא איכותי מאוד – מדובר במשחק האקשן-פלטפורמה Neon Abyss שהושק לפני כשנה וחצי וזוכה לאהדה גדולה אצל המשתמשים, כפי שיכול להעיד ממוצע נאה עם 86 אחוזים של ביקורות חיוביות ב-Steam למשל. הכותר הזה זמין ללא תמורה כלל, כאמור, במקום במחיר מלא של 67.95 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Neon Abyss

עדכון 2: משחק איכותי שלישי ברשימה נחשף וזמין לכולם ביום הקרוב – כותר הפעולה המאתגר Remnant: From the Ashes מבית יוצרי Darksiders 3, שהפך לסיפור הצלחה נאה עם מכירות של מעל ל-2.5 מיליון עותקים מאז ההשקה ב-2019. הכותר הזה הוצע ב-EGS חינם בעבר, אך אם תרצו תוכלו לנצל את ההזדמנות על מנת להשלים את כל התוכן שלו עם חצי מחיר לצמד חבילות ה-DLC העלילתיות שהושקו עבורו, כעת במחיר של 18.47 שקלים לכל אחת מהן. נקווה שמחיר יהיה לנו עוד משחק שטרם זכה לחלוקה חינמית בחנות הדיגיטלית בעבר, ולא עוד "מיחזור" כמו זה הנוכחי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Remnant: From the Ashes

עדכון 3: המשחק החינמי הרביעי ברשימה זמין כעת – זה הוא כותר ההרפתקאות והאימה זוכה פרס ה-BAFTA היוקרתי The Vanishing of Ethan Carter, שהושק במקור ב-2014 (בידי סטודיו פולני צנוע העונה לשם The Astronauts, אשר חזר לכותרות בכמה הזדמנויות במהלך השנתיים האחרונות עם משחק פעולה עתידי חדש בשם Witchfire שמרגיש כמו מעין יורש רוחני של Painkiller הנודע).

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

The Vanishing of Ethan Carter

עדכון 4: אינדי איכותי ועדכני נוסף זמין חינם למשך היום בחנות הוירטואלית – זה הוא Loop Hero שהושק במקור לפני פחות משנה, עם גראפיקה פרימיטיבית עד מאוד אשר מזכירה את ימי ה-NES אבל משחקיות ייחודית שמשלבת בין טקטיקה, בנייה, תפקידים וקרבות קלפים באופן ממכר. במקום מחיר מלא של 65.95 שקלים ניתן לקבל אותו מבלי לשלם כלל, כאשר ממוצע של 82 מתוך 100 בפלטפורמת Metacritic ו-94 אחוזי ביקורות חיוביות אצל משתמשי Steam אמורים יחד לשכנע אתכם שהיצירה שווה את זמנכם הפנוי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Loop Hero
 1. Gimel

  כנראה שנגמר. הוא מופיעב-50% הנחה

  17/12/2021 בשעה 18:53
 2. law89

  שאלה כללית, שנים על גבי שנים שלא שיחקתי משחקים.

  האם כל המשחקים היום מחייבים חיבור לאינטרנט או steam או כל מיני תוכנות אחרות?

   

  אי אפשר לרכוש היום דיסק של משחק? הכל אונליין?

  18/12/2021 בשעה 00:26
  • יונתן מנדלסון

   אפשר לקנות דיסק עם משחק טכנית, בחלק מהמקרים (משחקים רבים לא זוכים להפצה "פיזית" כלל), אבל גם אז אתה תהיה זקוק להורדה והתקנה של פלטפורמה כלשהי כדי להפעיל אותו וכמו כן להורדה גדולה של חלקים שחסרים על הדיסק הפיזי או חלקים שעודכנו מאז שהחל הייצור וההפצה של המדיות הפיזיות.

   הדבר הכי קרוב למשחק ללא תלות באינטרנט שאפשר לתאר היום זה כנראה רכישה של משחק מחנות ה-GOG, ללא הגנות קבצים ועם התקנת exe סטנדרטית שאתה יכול להפעיל בעצמך איפה ומתי שתרצה (ואז גם לשחק כמובן) – אבל גם במקרה הזה נדרש חיבור לרשת כדי להיכנס אל החנות הדיגיטלית, לשלם ולהוריד את קבצי המשחק שלך.

   אז כן, במידה רבה אפשר לטעון שהיום בלי חיבור לאינטרנט בכלל לא ממש תוכל לשחק במשהו – אבל יש רמות משתנות של דרישות בין משחקים ופלטפורמות, החל מחיבור חד-פעמי לתשלום והורדה ועל למשחקים שבהם כמעט כל פעולה מקומית שלך מתואמת ונשלחת אל שרת מרוחק, אפילו במצב של "שחקן יחיד" לכאורה.

   18/12/2021 בשעה 08:32
 3. law89

  וואו, אז עולם המשחקים השתנה לגמרי.

  נדמה לי שבתקופה ששיחקתי, המשחק היחיד שהיה דרך steam (או שזה היה אולי דרך חברה אחרת, אני כבר לא זוכר) היה קאונטר סטרייק.

  אז היו משחקים כמו Project IGI שמאוד אהבתי, Hitman שפחות אהבתי וכו'.

  18/12/2021 בשעה 10:40