שלושה כותרים נהדרים מ-Activision במחיר חסר תקדים, כעת במיזם ה-Humble Monthly • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

שלושה כותרים נהדרים מ-Activision במחיר חסר תקדים, כעת במיזם ה-Humble Monthly

Call of Duty WWII ועוד צמד טרילוגיות נוסטלגיות עם שכבת צבע חדשה ונוצצת מוצעים יחדיו בהצטרפות אל המינוי החודשי הפופולרי

מינוי ה-Humble Monthly של מיזם ה- הוא הצעה מעניינת למדי בעידן הנוכחי בו רוב השמות הגדולים בתחום מתמקדים בשירותי גישה בתשלום חודשי שבהם למשתמשים אין בעלות אמיתית – מדי חודש מקבלים המנויים בין שבעה לעשרה כותרים (כולם בבעלות מעכשיו ולתמיד, ולא לפרק זמן מוגבל בלבד) שזהות רובם לא ידועה מבעוד מועד, עם כמה 'כוכבים' שמובילים את הפרסום במטרה לגייס מנויים חדשים אל השירות.

ההיצע הזה, בתשלום שעומד על 12 דולר (כ-40 שקלים) לחודש, מרשים לעתים קצת יותר ולעתים פחות – אך הדיל עבור חודשי אוקטובר-נובמבר 2019 בהחלט הצליח להרשים אותנו, עם גישה לשלושה כותרים מגוונים ומעניינים מבית המפיצה האמריקאית אקטיוויז'ן (Activision).

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

שלישיית משחקים מהשנתיים האחרונות במחיר קורץ מאוד

מנויים קיימים וגם מצטרפים חדשים לשירות (שאותו גם ניתן לבטל ללא התחייבות בכל זמן נתון – במידה ותרצו רק את מוצרי החודש הנוכחי ללא המשך התשלום בחודשים הבאים) יקבלו כעת גישה מיידית אל כותר הפעולה הפופולרי WWII שהושק במקור בסוף שנת 2017, יחד עם זוג חבילות DLC חינמיות עבורו, ואל הטרילוגיות המחודשות Crash Bandicoot N.Sane Trilogy ו-Spyro Reignited Trilogy, המורכבות מגרסאות מחודשות במראה נהדר לכותרי פלטפורמה קלאסיים ואהודים מימי קונסולת ה- המקורית.

המחיר הזול ביותר ב-Steam עד היום עבור WWII עמד על 24 דולר – כאן ניתן לקבל אותו בחצי מהמחיר (עם עוד צמד בונוסים קטנים עבורו ועוד מגוון משחקים אחרים)

שלושת היצירות הללו יחד נושאות תג מחיר רשמי מומלץ של לא פחות מ-140 דולר – והרשמה אל שירות ה-Humbly Monthly מאפשרת לקבל גישה אליהם דרך פלטפורמת ה- בשבריר ממחיר זה, כך שמדובר כאן בדיל מרשים ביותר אפילו אם רק אחד מהשלושה קורץ לכם. זאת מבלי להזכיר עוד ארבעה כותרים או יותר שיצטרפו אל החבילה ללא תוספת עלות בתחילת חודש נובמבר, אז גם תיחשף זהותם בפעם הראשונה.

לרוץ להירשם או לוותר? בואו לכתוב מה דעתכם בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד שירות ה-Humble Monthly

תגיות

4 תגובות

 1. הבל הבלים!!!!
  כשיחליטו לאתחל או להמשיך את P R O T O T Y P E שיפנו אלי.

  1. בוקרת שמתי לב שאת קוטלת כל דבר שזז ואת מאוד נגטיבית:
   יצא בזמנו RDR2 לקונסולות והייתי נגטיבית אמרת שבחיים זה לא יצא לPC והנה יוצא.
   הוא יוצא משודרג לPC ואת קוטלת אותו ואומרת שהוא כמו GTA למרות שהם 2 משחקים שונים מבחינת המהות, המשחקיות ובסיפור העלילתי. חשבתי שבתור "בוקרת" את אמורה להבין בRDR2 ;-)
   ואם זה לא מספיק אז עכשיו נותנים לך פה משחקים חינמיים די איכותיים ואומרים לך תצטרפי ואז תבטלי את המנוי אם את רוצה וגם זה "הבל הבלים" ולא טוב לך?
   מה יהיה הסוף איתך??

 2. תודה! רכשתי את המשחק(
  האם מישהו יודע כיצד מבטלים את המנוי,כדי שלא יחייבו אותי בחודש הבא?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close