שיטת הגנה חדשה למשחקים מאתגרת את הפיראטים

23 תגובות

מערכת הגנת הקבצים של חברת Denuvo מצליחה למנוע עד כה את פריצתו של הכותר Lord of the Fallen, וכנראה גם 15

אם אתם נוהגים להתעדכן בסצינת הפיראטיות והפריצות של מערכות הגנה לתוכן מסחרי על שלל סוגיו (למטרות מחקר בלבד, כמובן), כנראה שלא צריך לספר לכם על כך שמרבית משחקי המחשב האישי נפרצים ומופצים ברשת לכל דורש בתוך שעות מרגע השקתם הרשמית (ולפעמים גם לפי ההשקה). עתה, שיטת הגנת קבצים מעודכנת מחברה בשם מתיימרת לשנות את המצב – ומציעה פייט אמיתי לקבוצות הפיראטים ברחבי העולם.


מערכת ההגנה של Denuvo קיימת בכותר Lord of the Fallen ("הגירסה המערבית של Dark Souls") של המפתחת הפולנית City Interactive – וזה טרם נפרץ אף על פי שהושק רשמית ב-28 באוקטובר. לפי הדיווחים גם כותר הכדורגל העדכני בסדרה המגה פופולרית של EA, פיפא 15, מתבסס על ההגנה של Denuvo ומציע נתון מרשים אפילו יותר של קרוב לחודש וחצי (מאז ההשקה) ללא פריצה. אין אישור רשמי לכך ש-FIFA 15 מתבסס על השיטה של Denuvo, אך באתר החברה מתפארים בכך ש- 14 שרד 46 ימים בטרם נפרץ תודות להגנה שלהם – כך שההנחה שגם הכותר החדש מתבסס על שירותיה של אותה החברה היא הגיונית עד מאוד.

החברה שמאתגרת את טובי קבוצות הפיראטים ברשת
החברה שמאתגרת את טובי קבוצות הפיראטים ברשת

לא רק הפיראטים אינם מרוצים משיטת ההגנה החדשה והמתקדמת – לפי הדיווחים ברשת משתמשים שקנו את Lords of the Fallen נתקלים בבעיות , קריסות ובאגים שנובעים מהטמעתה של מערכת הגנת הקבצים המדוברת. תלונות דומות עלו בעבר בנוגע למערכות הגנה שנחשבו מתקדמות, אך נפרצו לאחר זמן מה וננטשו על ידי מפיצות המשחקים לבסוף.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


dgp1

האם הגנת הקבצים מבית מהווה שחר חדש עבור מפיצות הכותרים למחשב האישי, או שמא מדובר באגוז קצת קשה לפיצוח שיצטרף בקרוב למגוון טכנולוגיות הגנה שנחשבו בזמנן לבלתי ניתנות לפריצה? נחיה ונראה.

dgp
עוד לקוח מרוצה של Denuvo? כנראה שכן