רק הגיעו וכבר במבצע: הנחות משמעותיות על Rainbow Six Siege ו-Just Cause 3 • HWzone
גיימינגצרכנות

רק הגיעו וכבר במבצע: הנחות משמעותיות על Rainbow Six Siege ו-Just Cause 3

צמד הכותרים אשר הושקו רק היום, ולצידם גם Black Ops 3, Assassins Creed Syndicate ונוספים, מוצעים במחירים מפתיעים בחנות ה-Green Man Gaming

מבצעי הגיימינג של Steam יסתיימו בתוך כמה שעות, אך יש מי שממשיכים לחגוג – אלה הם אנשי החנות המקוונת Green Man Gaming, אשר מציעה כעת כמה מהכותרים הגדולים והעדכניים ביותר בשוק ה- במחירים שמהווים הנחה של עשרות אחוזים לעומת אלו שתמצאו בפלטפורמה של וואלב.

ההנחה הבולטת ביותר היא על Just Cause 3 ו-Rainbow Six: Siege – צמד הכותרים המבטיחים מאוד שהושקו היום בבוקר (ה-1 בדצמבר), וכבר ניתנים לרכישה דרך הפטפורמה בעבור 46.2 דולר (עם קוד הקופון '23OFFJ-USTCUS-E3SALE') ו-40 דולר בהתאמה. ראוי לציין כי הרוכשים של Siege יקבלו קוד אותו יצטרכו להפעיל דרך פלטפורמת ה-uPlay של יוביסופט (הכותר זמין אך ורק דרכה), בעוד שהרוכשים של Just Cause יקבלו קוד להורדה והפעלה דרך .

מוכנים להתחיל לפוצץ דברים?
מוכנים להתחיל לפוצץ דברים?

מבצעים משמעותיים נוספים הם Star Wars Battlefront בעבור 46 דולר (קוד לפלטפורמת ה-Origin של EA), מחיר של 33 דולר בלבד עבור 16 שמגלם הנחה של 45 אחוזים מהמחיר המלא (קוד לפלטפורמת ה- גם כן) והנחה של 22 אחוזים ל-Fallout 4 עם הקוד '22PERC-WTHGMG-DECMBR'.

בנוסף לכל אלו, בשירות ה-VIP של החנות (שההרשמה אליו היא חינמית לחלוטין, כזכור) ניתן למצוא גם את Assassin's Creed Syndicate בעבור 37 דולר, את Call of Duty: Black Ops III בעבור 37 דולר, ואת כותר האסטרטגיה הטרי Anno 2205 ב-25 דולר בלבד.

ggms

מומלץ בהחלט לנצל את המחירים הקורצים הללו, לפני שייגמרו המלאים. תהנו!

תגיות
Back to top button
Close
Close