צפו: 25 דקות של משחקיות מרשימה מתוך Deus Ex: Mankind Divided • HWzone
גיימינג

צפו: 25 דקות של משחקיות מרשימה מתוך Deus Ex: Mankind Divided

המשחק החדש בסדרה הנודעת נחשף במלוא היקפו עם מנוע חדש ועולם משחק נרחב הרבה יותר

לאחר שהוכרז בצורה צנועה יחסית לפני כחודשיים, בתערוכת E3 2015 קיבל הפרק החדש בסדרת Deus Ex את מרכז הבמה עם סיקור נרחב, שהצליח להרשים (כמעט) את כולם.

המשחק החדש הוא המשך ישיר של Human Revolution שמתרחש כשנתיים אחריו, ב-2029, כשאדם ג'נסן הוא עדיין הגיבור אותו נגלם ואילו העולם כולו נמצא על סף (או בעיצומה?) של מלחמת אזרחים בין אלו שמתנגדים לאוגמנטציות הביו-מכאניות, לבין אלו שתומכים ומשתמשים בהן. סרטון משחקיות מקיף בן 25 דקות (כולל ספויילר עסיסי ל-Human Revolution בין הדקות 18 ל-22:30 עליו אולי תעדיפו לדלג) מציג את המראה הוויזואלי החדש של הסדרה, ושלל מכאניקות ויכולות שמצטרפות לארסנל.

 

בסרטון המדובר ישנו דגש משמעותי על לחימה פנים אל פנים בהתבסס על נשקים חמים וקרים כאחד, משהו שהיה אחד מהנקודות הפחות מוצלחות במשחק הקודם. ניכר כי במפתחת Eidos Montreal מעוניינים להפוך את הלחימה לאפקטיבית, מעניינת ומגוונת יותר – אך באותה נשימה, תוספת של נקודות נסיון שנצפית לאחר נטרול שקט מבהירה כי זה הוא כותר שההתגנבות והחרישיות הם עדיין המאפיין המוביל שלו.

mkd

Mankind Divided, בדומה להרבה משחקים מבטיחים אחרים שראינו ב-E3 השנה, מכוון להגיע אל החנויות בתחילת השנה הבאה – לחלונות ולקונסולות ה- וה- 4.

אנחנו נמשיך לעקוב אחריו בעניין, ואתם?

בונוס – הצצה ליכולות מנוע ה-Dawn Engine החדש של Square Enix, שפותח מתוך המנוע של Hitman: Absolution

תגיות

2 תגובות

  1. דייייי עם כל המשחקים האלה!!!
    אין לי זמן!!!!!!! אוף :cry:

  2. בתור אחד שאין הרבה משחקים שמלהיבים אותו (כנראה הגיל עושה את שלו) אני מחכה מאוד למשחק הזה, אחד המשחקים היותר מהנים שיצא לי לשחק

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close