צפו בטריילר המשחקיות המעולה ל-Far Cry Primal • HWzone
גיימינג

צפו בטריילר המשחקיות המעולה ל-Far Cry Primal

יוביסופט מפתיעה ולוקחת את מותג הפעולה שלה אחורה בזמן, במטרה להפוך את העולם הפראי ובעלי החיים למאפיין משמעותי יותר מאי פעם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


זה לא תמיד עובד כמתוכנן, אך אי אפשר להכחיש את העובדה שביוביסופט מנסים לספק לנו חוויות שונות ומגוונות במשחקים שלהם – מתקופות היסטוריות שונות, ממקומות שונים ואקזוטיים ברחבי הגלובוס ואפילו מעולמות פנטזיה מקבילים.

הדוגמה החדשה לכך היא Primal, הפרק החמישי המרכזי בסדרה המצליחה שלוקח את ההישרדות בעולם זר ופראי כמה צעד קדימה, או אחורה – אל תקופת האבן הפרהיסטורית. מבלי להסביר יותר מדי, פשוט צפו בסרטון החשיפה הרשמי להלן:

ב-Primal השחקנים יגלמו את Takkar, ציד שמוצא את עצמו לגמרי לבד, ללא ציוד או , בחבל ארץ בדיוני שעונה לשם Oros ומדמה את התקופה המזוליתית, כ-12,000 שנה לפני העידן המודרני שלנו.

frcp3 frcp1

בדומה למשחקי הקודמים, גם כאן תצטרכו לחקור ולשרוד בכדי לצמוח מאדם חסר-כל ללוחם חסר פחד ומנהיג דגול – אם כי במקרה הזה הנשקים שיעמדו לרשותכם יהיו חניתות, נבוטים, קשתות ובעיקר חיות הפרא ששורצות בכל מקום. בהיעדר נשקים אוטומטיים ורכבים, היכולת לביית ולשלוט בחיות אמורה להיות חלק מרכזי ובסיסי במנגנוני המשחקיות של הכותר החדש, הרבה יותר מהאטרקציה הצדדית שהם היוו בפרקים הקודמים בסדרה. אנחנו לא יודעים האם ההימור הזה ישתלם, אך במידה וכן – כנראה שמצפה לנו חוויה מרעננת בהחלט בנוף משחק ה-FPS.

במפיצה הצרפתית למדו מנסיון העבר, כך נראה, והצליחו בניסוי במסגרת Assassin's Creed Syndicate – ועל כן גם במקרה של Far Cry Primal אנחנו נראה את הגירסאות לקונסולות ה-PlayStation 4 וה- מגיעות ב-23 בפברואר 2016, ואת גירסת המחשב האישי נוחת ב-1 במרץ, כשבוע לאחר מכן, לכאורה למעט ליטוש והתאמות טובות יותר. נקווה ששבוע בלבד יספיק לביצוע המשימה – ונקווה שהכותר החדש יצליח להפיח השראה מחודשת בסדרת , בדומה למה שעשה הפרק השלישי הנהדר.

frcp
הכותר החדש בהחלט נשמע כמו יישום של אחת מההצעות האפשריות אותן ראינו בסקר שערכה בתחילת השנה, אפילו אם אין כאן דינוזאורים (בינתיים)


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close