עכשיו ברשת: קונסולת Xbox One S עדכנית עם שלושה משחקים במחיר מלהיב • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

עכשיו ברשת: קונסולת Xbox One S עדכנית עם שלושה משחקים במחיר מלהיב

דגם ה-All Digital העדכני של הקונסולה הסלונית הפופולרית מבית מיקרוסופט, עם מובנה נדיב של טרה-בייט אך ללא כונן אופטי, נמכר בקיצוץ מחיר משמעותי ולזמן מוגבל באמאזון האיטלקית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לא בכל יום נתקלים במבצע עבור משחק מחו"ל שמשתלם וגם ניתן להזמנה ישירה אל ארץ הקודש – אז היום בהחלט יכול להיחשב בתור יום המזל שלכם.

אמאזון איטליה הורידה את המחיר עבור חבילה של קונסולת ה- S All Digital, הגרסה העדכנית והזולה ביותר מבית מיקרוסופט שהושקה במקור לפני כמה חודשים – מחיר בסיס של 150 יורו, או מחיר של 194.88 יורו כולל משלוח ותוספת מע"מ, אשר יספק לכם את הקונסולה עם של טרה-בייט אחד, בקר משחק אחד, שלישיית משחקים וחודש גישה אל שירות ה- Live Gold המקוון.

מדובר במחיר של כ-760 שקלים, כולל עמלת המרה בגובה אחוז אחד מכלל העסקה, שמהווה אלטרנטיבה מעניינת להצעות שזמינות בארץ עבור הקונסולה – במחירים התחלתיים של 700 שקלים ללא משחקים כלל. בעבור תוספת של 60 שקלים תקבלו גישה אל גרסת הקונסולה של Minecraft הפופולרי (שנושאת תג מחיר מלא של 20 יורו בפלטפורמה), גישה אל Fortnite הפופולרי אפילו יותר עם סקין אקראי ייחודי וגם 2,000 מטבעות V-Bucks וירטואליים בשווי של כ-20 יורו וגישה אל משחק הפיראטים Sea of Thieves בשווי של כ-50 יורו.

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

לרכוש קונסולת מעולם לא היה זול (ומשתלם) יותר

אם אחד או יותר מהכותרים הללו קורצים לכם – העסקה המקוונת הזו בהחלט משתלמת.

קונסולת Xbox One S All Digital עם שלושה כותרים בעלות מוזלת

תת-דגם עדכני של ה-Xbox One S ללא כונן אופטי, יחד עם שלושה משחקים פופולריים בתצורה דיגיטלית וגם מינוי מתנה למשך חודש אל שירות ה-Xbox Live Gold - במחיר תחרותי בהחלט

הצג עוד הסתר

ראוי להזכיר כי גרסה זו של הקונסולה אינה כוללת קורא מדיות אופטיות, ומתבסס על קישוריות אל החנות המקוונת של מיקרוסופט דרכה ניתן לרכוש ולהוריד כל משחק הזמין עבור משפחת ה-. מה דעתכם? בואו לדבר על זה בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close