אל תפספסו: משחק פעולה איכותי בחינם לזמן מוגבל

עדכון: לא רק Dead Space ללא עלות – עכשיו יש גם מבצע הנחות מרשים בחנות ה-Origin של EA Games, שמעניק לכם הזדמנות להשיג משחקים כדוגמת Star Wars Battlefront 2, FIFA 18 ו-Battlefield 1 בהנחות של מעל ל-60 אחוזים מן המחירים המקוריים. תהנו!

הכתבה המקורית: המיזמים לחלוקת כותרים ללא עלות לכל הגיימרים הזריזים חוזרת דווקא תודות ל-EA Games – שמציעה לכם לחוות את האימה המרשימה של Dead Space פעם נוספת

לאחר הפוגה של כמה חודשים, המיזם המבורך של חברת EA Games שמאפשר לכל משתמשי פלטפורמת ה-Origin להוסיף כותרים מהעבר לספרייה שלהם ללא תשלום כלל חוזר, ובגדול – עם הצעה לקבל את כותר הפעולה-אימה-הישרדות המושקע Dead Space, אשר נחשב לאחד מהמוצלחים ביותר בשנת 2008 כולה.

Dead Space הוגדר כהצלחה מסחרית משמעותית עם מכירות של יותר מ-2 מיליון עותקים, שאף הביאה ליצירת צמד כותרי המשך – ולמרות שחלף כבר עשור מאז הושק בפעם הראשונה, הוא עדיין נראה ומרגיש רלוונטי בהחלט, גם עבור אלו שמעולם לא ניסו אותו וגם לכל אלו שכבר שעשו את המסע בעבר ועשויים להתעניין בסיבוב נוסטלגי שני.

אחד מכותרי האימה המודרניים המוצלחים ביותר מוצע לכם חינם אין כסף – לא תקחו אותו?

לא ממש ברור לכמה זמן תהיה זמינה הצעה חינמית חביבה זו, אך כל מה שצריך בכדי לנצל אותה הוא להיכנס אל חשבון ה-Origin שלכם (או לבצע הרשמה חינמית) ולהוסיף את הכותר לכותרים שבבעלותכם בקליק אחד – אז כדאי מאוד לא להתעצל ולעשות זאת כבר עכשיו, בכדי להתחיל לחסל את הנקרומורפים בהקדם. בהצלחה!

תזכורת – אל תשכחו לתלוש לחבר'ה הרעים את הגפיים, ואז את הראש