עוד שבוע של גיימינג זול ואיכותי: מבצעי משחקים מרחבי הרשת

בואו לגלות מה חדש (ומשתלם) ב-Steam וב-Epic Games Store

אנחנו משוכנעים שלא חשבתם אחרת, אך נכתוב את הברור מאליו בכל זאת – כן, גם בשבוע הנוכחי יש לחובבי המשחקים ב-PC מגוון הצעות משתלמות לשחק בדברים טובים ומעניינים חינם, או תמורת מחיר הוגן ומשתלם. רוצים לדעת עוד? אתם במקום הנכון.

בחנות של חברת Epic Games מחולק בשבוע זה, עד ליום חמישי ה-4 באוגוסט, המשחק Lawn Mowing Simulator אשר לוקח את משימת כיסוח הדשא (הוירטואלי) ברצינות תהומית ובריאליזם מפתיע – לטובת יצירת חוויית משחק מרגיעה ושונה, בדומה למשחקי הסימולציה הפופולריים שנותנים לכם לנהוג במשאיות או רכבות מסוגים שונים. במצב רגיל היצירה הזו הייתה אמורה לעלות לכם 80.99 שקלים, אך כעת תוכלו לאסוף אותה חינם באמצעות כמה קליקים קצרים – ואם נורא תרצו תוכלו להמתיק את ההצעה עם זוג חבילות תוכן במחיר 19.99 דולר כל אחת שמוסיפות אפשרויות מוזרות קצת יותר לכסח דשא לצד מבנים שונים מהתקופה העתיקה של אנגליה או בתוך פארק דינוזאורים

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

החל מחמישי הקרוב ולמשך שבוע שלם יוצע חינם ב-EGS משחק אחר – כותר הבנייה והחשיבה המאתגר Unrailed!, בו אתם (יחד עם חברים או זרים) נדרשים לבנות מסילת רכבת תקינה בעולם אשר נבנה באופן אקראי ושונה בכל נסיון.

בחנות של פלטפורמת Steam ניתן למצוא עד מחר, יום שני ה-1 באוגוסט, מספר כותרים מעניינים עם ההנחות הגדולות ביותר שתועדו עבורם עד כה. להלן כמה דוגמאות מומלצות:

משחק הפלטפורמה המשובח מבית Insomniac Games (יוצרי סדרת Ratchet & Clank והאנשים שמאחורי Marvel's Spider-Man המעולה, בין היתר) ומיקרוסופט, Sunset Overdrive, מוצע במחיר מצחיק של 18.25 שקלים לאחר קיצוץ של 75 אחוזים ממחירו המקורי. הצעה נהדרת עבור אלו שאין להם מנוי Game Pass פעיל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק הקרבות Dragon Ball Z: Kakarot, אחד מהמוצלחים ביותר שהופקו תחת מותג האנימה המצליח מאז ומעולם (כפי שיעידו 92 אחוזי ביקורות חיוביות בהתבסס על מעל ל-25,000 דעות שונות), נמכר ב-62.25 שקלים לאחר קיצוץ של 75 אחוזים במחיר, לצד הנחה נוספת של 50 אחוזים עבור ה-Season Pass.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק הפעולה-טקטיקה Hard West, שיקבל המשך ישיר השבוע, מקווה למשוך אליו התעניינות מירבית עם הזדמנות להוריד, להתקין ולשחק בו חינם ללא התחייבות במשך היממה הקרובה, בנוסף להצעת רכישה במחיר התחלתי של 7.39 שקלים לאחר הנחה של 90 אחוזים, או במחיר 10.44 שקלים לאחר הנחה של 91 אחוזים עבור חבילה מקיפה שכוללת גם את פס הקול הרשמי וחבילת הרחבת תוכן בשם Scars of Freedom.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק האסטרטגיה Northgard מוצע גם הוא להתנסות חינמית במשך היממה הקרובה – כאשר אם תאהבו את מה שתראו ותחוו תוכלו להחליט על רכישה לצמיתות תמורת 27.73 שקלים כבסיס, או ב-99.84 שקלים עבור החבילה המלאה שכוללת את פס הקול הדיגיטלי ושמונה הרחבות אשר מוסיפות שבטים חדשים לעולם הנורדי המעניין והמרענן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק אקשן-הרפתקאות דו-מימדי מפוקסל ומעניין בשם Narita Boy, שהושק במרץ השנה שעברה במקור וזכה לתגובות חיוביות ברובן מהמעטים ששיחקו בו, נמכר ב-32.53 שקלים לאחר הנחה של 65 אחוזים במחירו – הגבוהה ביותר עד היום.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

את היצע הדילים המלא ב-Steam, שמקיף אלפי יצירות שונות כמיטב המסורת, תוכלו למצוא בקישור להלן. שופינג מוצלח!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Steam