סוף שבוע בסימן מציאות מדומה בחנות של Steam • HWzone
גיימינגטכנולוגיהצרכנות

סוף שבוע בסימן מציאות מדומה בחנות של Steam

התקדמתם או מעוניינים להתקדם אל עידן המציאות המדומה הביתית? כעת יש לכם הזדמנות טובה לחסוך חלק מהעלויות

לחלק מהאנשים זה עדיין מרגיש ככל הנראה כמו מדע בדיוני או נסיון איזוטרי כלשהו, אך בפועל – המציאות המדומה כבר כאן, והיא מתפתחת ומתחזקת עם כל יום שחולף. הקביעה הזאת נכונה גם למציאות מדומה ניידת שנהנית מהדחיפה של מכשירים מוזלים כמו ה-Google Cardboard וה-Gear VR, וגם למציאות מדומה נייחת שפורצת עתה קדימה עם ה- וה- Vive.

במסגרת הנסיון להמשיך את הכניסה אל המיינסטרים, בפלטפורמת ה-Steam החליטו לפצות במבצעי סוף שבוע אשר יתמקדו במיטב כותרי המציאות המדומה העדכניים בשוק. חלק מהכותרים שבמבצע זמינים עבור משקפי ה-Rift, וכולם ללא יוצר מן הכלל זמינים ב-Vive, במסגרת שיתוף הפעולה ההדוק של חברת וואלב (Valve) עם חברת בתחום הזה.

סייל המציאות המדומה הראשון של Steam
סייל המציאות המדומה הראשון של Steam

ההצעה כוללת 192 משחקים ויישומים שונים מעולם המציאות המדומה, עם הנחות של בין 10 ל-90 אחוזים מן המחיר המומלץ שלהם. לא כל ההנחות משתלמות באותה הצורה, אך בהחלט ניתן למצוא שם מספר הצעות מעניינות עבור אלו שכבר הצליחו לרכוש (או מתכננים לרכוש) את משקפי ה-VR הראשונים שלהם.

לבעליהם של משקפי Rift מומלץ לבדוק ולברר האם הכותר הספציפי תומך בפלטפורמה, לפני ביצוע הרכישה
לבעליהם של משקפי Rift מומלץ לבדוק ולברר האם הכותר הספציפי תומך בפלטפורמה, לפני ביצוע הרכישה

ברשימה ניתן למצוא את משחק ההרפתקאות Subnautica שלוקח את השחקנים אל קרקעית האוקיינוס בהנחה של 40 אחוז (12 דולר), משחק החקר וההישרדות הטרי והשאפתני The Solus Project בהנחה של 20 אחוזים (16 דולר), משחק לוחמת החלל Elite: Dangerous בהנחת 33 אחוזים (20 דולר), משחק ההרפתקאה המרשים Adr1ft בהנחה של 50 אחוזים (10 דולר), משחק הפעולה החללי EVE: Gunjack בהנחת 50 אחוז (5 דולר) ועוד.

לאמיצים ומשקיענית מוצעת גם חבילה עם 20 כותרים עדכניים שונים - בעלות כוללת של 251 דולר, שמגלמת הנחה של כ-32 אחוזים מהמחיר המלא
לאמיצים ומשקיענית מוצעת גם חבילה עם 20 כותרים עדכניים שונים – בעלות כוללת של 251 דולר, שמגלמת הנחה של כ-32 אחוזים מהמחיר המלא

בנוסף לכותרי המציאות המדומה, משתמשים יוכלו להוריד ולהתנסות באופן חינמי בצמד כותרים 'סטנדרטיים' עם מצב מקוון פופולרי: Ark: Survival Evolved העמוס ביצורים פרהיסטוריים, ו-Rainbow Six: Siege המהווה גן עדן לחובבי הפעולה הטקטית.

כל ההצעות הללו יהיו זמינות לצרכנים עד לשעות אחר הצהריים ביום שני הקרוב, ה-1 באוגוסט 2016. תהנו!

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close