סוף כל סוף – GTA V הוכרז למחשב האישי

חברת Rockstar, המפתחת את סדרת המשחקים GTA, הכריזה כעת על בואו של המשחק הגדול והמצופה ביותר למחשב האישי – GTA V

והנה הודעה שמאות אלפים, אם לא מליונים חיכו לה ברחבי העולם – GTA V של Rockstar מגיע לקונסולות החדשות XBOX ONE, PlayStation 4 וגם כמובן למחשב האישי. זאת, לאחר קרוב לשנה בה המשחק היה אקסלוסיבי לקונסולות ה-XBOX360 וה-PlayStation 3 בלבד.

הכרזה זאת הגיעה לקראת תום כנס העיתונאים של סוני בתערוכת E3 המתקיימת כעת. סביבות השעה 5:30 הבוקר הכריזה סוני כי GTA V יגיע לקונסולת ה-PlayStation 4 עד סוף השנה הנוכחית. משמע, המשחק עובר המרה למכשירים בעלי ארכיטקטורת X86 נוספים כמו ה-XBOX ONE וכמובן המחשב האישי.

זמן קצר לאחר מכן הודיעה Rockstar רשמית כי המשחק אכן יושק גם למחשב האישי ושחררה את הסרטון הבא עם הכותרת  שעונה על התהיות.

משמעות הדבר היא שכעת יוכלו משתמשי המחשב האישי לנצל עד תום את הפוטנציאל העצום שטמון במשחק הזה, עם רמת גרפיקה מקסימלית שניתנת עוד יותר לשיפור באמצעות כלים חיצוניים, קהילת מודינג שתאפשר תוספת ושיפורים וכמובן מערכת משחקי אונליין נוחה ומהירה לשימוש. כל זאת, בשונה מההגבלות החלות על המשחק בקונסולות בהן הוא פועל כיום, ה-XBOX360 וה-PlayStation 3.

נכון לעכשיו עדיין אין תאריך השקה מדויק, אך ידוע כי המשחק יושק עוד השנה. האם אתם מתכננים לרכוש את המשחק למחשב האישי? אפילו אם כבר הספקתם לשחק בו בקונסולות הדור הקודם?