סוני מעדכת את רשימת הלהיטים: 16 משחקי PlayStation 4 במחירים קורצים • HWzone
גיימינג

סוני מעדכת את רשימת הלהיטים: 16 משחקי PlayStation 4 במחירים קורצים

תוכנית ה- Hits שמציעה מחירים מומלצים מוזלים לכותרים פופולריים מתרחבת

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כותרי הקונסולות זמינים כיום לרכישה בארץ הקודש במחירים טובים מאי פעם תודות לתחרותיות וזמינות גדולה יותר – אך תמיד יש עוד פוטנציאל לשיפור, שעשוי לבוא לידי ביטוי כעת ביקומו של ה- 4 עם הכרזה רשמית על הרחבה משמעותית של תוכנית ה- Hits.

בדומה למה שהיה נודע תחת השם Greatest Hits עוד מימי קונסולת ה- המקורית של סוני, Hits היא לייבל משחקים פופולריים מהעבר (הלא רחוק) שזוכים לחיים חדשים עם תג מחיר מוזל רשמי וקבוע – כך שהצרכנים יוכלו להשלים פערים בספרייה שלהם בצורה נוחה ונגישה יותר.

רשימת ה- Hits הזמינים עבור ה- 4 עד כה, במחיר מומלץ רשמי של 20 דולר (בצפון אמריקה, לא כולל תוספת מס), לא הייתה ארוכה במיוחד – אך כעת היא גדלה ב-16 מצטרפים טריים, לשמחתנו, ובתוכם גם Uncharted: The Nathan Drake Collection (שכוללת את שלושת הפרקים הראשונים בסדרה הנהדרת), Dragon Age Inquisition, Dying Light עם הרחבת The Following, Batman: Arkham Knight ואחרים.

נקווה שכל התוספות הללו יהיו זמינות גם לשחקנים הישראלים – בינתיים נראה כי לפחות חלק כבר נחתו

חלק מהכותרים הללו כבר זמינים בחנות המקוונת של סוני שמיועדת לשוק הישראלי ואחרים עשויים להתווסף בקרוב, במחיר מומלץ רשמי של 96 שקלים חדשים – כאשר חלקם אף זמינים ממש עכשיו בהנחות גדולות עוד יותר מרמת המחיר הזו: Need for Speed משנת 2015 ו-Need for Speed: Rivals ניתנים לרכישה בעבור 21 שקלים בלבד לכל אחד, Mortal Kombat X מוצע ב-62 שקלים חדשים ואילו Bloodborne ו-The Last of Us Remastered (שהיו חלק מ- Hits עוד קודם) יכולים להיות שלכם תמורת 55 שקלים האחד. תהנו!

Bloodborne הוא דוגמה טובה למשחק חובה לכל בעלי הקונסולה של – על אחת כמה וכמה כשהמחיר הוא 55 שקלים בלבד


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close