נחשפו יכולות ומאפייני גירסת ה-PC של Call of Duty Black Ops 3 • HWzone
גיימינג

נחשפו יכולות ומאפייני גירסת ה-PC של Call of Duty Black Ops 3

סדרת חזרה לעניין אתכם אחרי Advanced Warfare המרענן? להלן הצצה לדרישות החומרה המינימליות והמאפיינים הייחודיים לגירסת ה- של הפרק החדש

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בין אם Advanced Warfare המוצלח של שנה שעברה חידש את האמון שלכם במותג, ובין אם מעולם לא הפסקתם לחבב אותו – סתיו 2015 נמצא מעבר לפינה, והוא מביא עימו כותר חדש (ממש כמו בכל שנה בעשור האחרון) שכנראה מסקרן אתכם, ואשר ינסה להוכיח לכולם ומעל לכל ספק כי יש עדיין רוח במפרשים של סדרת משחקי הפעולה.

אז לאיזו חומרה תזדקקו בכדי להנות מ-Black Ops 3? במפתחת Treyarch החליטו לגלות לנו (או לאמת את מה שכבר פורסם לפני כמה חודשים, ליתר דיוק) רק חצי מהתשובה, ופירסמו את דרישות המערכת הבסיסיות הרשמיות לכותר. דרישות מומלצות נקבל קרוב יותר להשקה ולסיום תהליך הליטוש וההתאמה שעובר הכותר, כנראה.

blopp2

בגזרת המעבד הדרישות הינן שפויות למדי עם Core i3-530 ומעלה מאינטל, או Phenom II X4 810 ומעלה של מן העבר השני, זאת לצד דרישה קצת יותר מודרנית של 6GB RAM ומעלה, מערכת 64 ביט מסוג חלונות 7 או חלונות 8 (חלונות 10 ככל הנראה תיתמך גם כן עד ההשקה) וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 470 ומעלה או מדגם HD 6970 ומעלה. מדובר בעלייה קלה לעומת הדרישות המינימליות של Advanced Warfare, אך עדיין משהו שרוב המחשבים מוכווני הגיימינג שנרכשו בארבע השנים האחרונות אמורים לעמוד בו ללא בעיות מיוחדות.

בנוסף לדרישות המינימליות, אנשי המפתחת מציעים גם פירוט של כמה מהמאפיינים והיכולות הייחודיות להן תזכה גירסת ה- של הכותר – כנראה במטרה להסיר ספק ולהבהיר כי לא מדובר כאן על מקרה של המרה ישירה ועצלנית מגירסאות הקונסולה, אלא על משהו שהושקעו בו קצת (הרבה) יותר מאמץ ומחשבה.

blopp3blopp

שרתי המשחק יהיו שרתים ייעודיים (שרתים פרטיים לא מוזכרים ומהווים סימן שאלה גדול נכון לעכשיו) אשר יהיו כולם עם מעקב ועדכון לדירוגי השחקנים, יהיה מצב משחק של מסך מפוצל כמו בימים הטובים בהם משחק רשת היה פינוק נדיר, תהיה תמיכה משמעותית במערכים מרובי כרטיסים של ו- כאחד, ובנוסף תמיכה ברזולוציות של עד 4K, תהיה אפשרות לשנות את מגבלת הפריימים בשנייה למשחק (כל מה שבין 30FPS ל-60FPS, סביר להניח), תהיה אפשרות לשנות את שדה הראייה של השחקן והממשק (כנראה במטרה לתמוך בצורה טובה בכל סוגי המסכים, הרחבים והצרים) וכמו כן תהיה זמינה מערכת בשם TAC שאמורה להתמודד עם תופעת הרמאויות שנוטה להיות נפוצה מאוד בכותרי סדרת והורסת עבור רבים את חוויית המשחק המקוונת.

כל זה נשמע נחמד מאוד, ולנו לא נותר אלא לקוות שהכל יעבוד בצורה חלקה וראויה גם בפועל, מעבר להבטחות והסיסמאות הנ"ל.

Call of Duty: Black Ops 3 עתיד להגיע למחשבים מבוססי ולקונסולות הדור הקודם והדור הנוכחי של וסוני ב-6 בנובמבר 2015.

קישורים נוספים


תגיות
Back to top button
Close
Close