מלוטש כהלכה? דרישות החומרה של Red Dead Redemption 2 נחשפו • HWzone
גיימינגכתבות נבחרות

מלוטש כהלכה? דרישות החומרה של Red Dead Redemption 2 נחשפו

משחק העולם הפתוח של Games יוכל לפעול גם על מערכות מחשב בינוניות וסבירות – עם הרבה מאוד מקום פנוי בכונן האחסון

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כמה ימים אחרי ההכרזה המלהיבה על בואו של RDR2, או Red Dead Redemption 2, לעולם ה- – אנחנו מתחילים לקבל פרטים טכניים משמעותיים אודות הגרסה החדשה עם צילומי מסך וגם דרישות מערכתיות שיסייעו למעריצים להתכונן אל ההשקה בתחילת החודש הבא.

גרסת ה-PC של המערבון המושקע והריאליסטי מבית יוצרי GTA מיועדת להיות המתקדמת והמשוכללת ביותר שלו, באופן טבעי, עם תמיכה בקצבי תצוגה גבוהים במיוחד וברזולוציות של ואף יותר עם תוספת תצוגת , תמיכה במסכים אולטרה-רחבים וגם במערכים של כמה מסכים שעדיין נמצאים בשימוש אצל נישה קטנה של משתמשים – כאשר בנוסף היוצרים מבטיחים מרחקי תצוגה גדולים יותר של הסביבה ביחס לגרסאות הקונסולה, הארות והצללות משופרות, טקסטורות ואפקטים של טסלציה ("ריצוף" ריאליסטי של עצמים המיועדים להיות מוצגים בתור מקשה אחת של חומר) משודרגים עבור הסביבה ועוד.

אחת מהתמונות הטריות מתוך גרסת ה- שניתן למצוא באתר המשחק הרשמי

יש כמה תמונות ראשונות מתוך גרסת ה-PC המשופרת, אם כי בהתחשב בכך שמדובר בתמונות מנוע אך לא בצילומי מסך ממשיים די קשה לאמוד את איכותם בהשוואה לתמונות דומות שהוצגו לנו לפני השקת הכותר ל- ול- 4 בשנה שעברה.

אלמנט מתקדם אחד שלא ייתמך ב-RDR2, לפחות במעמד ההשקה שלו, הוא טכנולוגיות עקיבת קרניים – שהיו עשויות להעניק לכרטיסי ה-RTX של אשר תומכים כידוע בהאצה חומרתית ייחודית עבור חישובים מסוג זה, יתרון משמעותי לעומת כרטיסי המתחרה.

גרסת המחשבים האישיים תכלול מספר נשקים חדשים, כמה משימות עלילתיות חדשות, מקומות מחבוא חדשים בעולם המשחק, חפצים חדשים וגם סוסים חדשים – כלל לא בטוח שזה יצדיק רכישה נוספת עבור אלו שכבר שיחקו בקונסולות, אבל זה בהחלט אמור לרצות את אנשי ה- שמרגישים כי ההמתנה שלהם הייתה שווה ומוצדקת

לאיזו מערכת מחשב תזדקקו בכדי לחוות את המשחק? לא מטורפת במיוחד, באופן די מפתיע: דרישות המינימום מורכבות ממערכת חלונות 7, מעבד Core i5-2500K מרובע ליבות וותיק או מעבד FX-6300 משושה מעברה של , זכרון RAM של 8GB וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 770 או מדגם R9 280, בעוד שהדרישות המומלצות הן עבור מערכת חלונות 10, מעבד Core i7-4770K מרובע או מעבד Ryzen 5 1500X מרובע, זכרון דינאמי של 12GB וכרטיס גראפי מדגם GeForce GTX 1060 או RX 480 עם 4GB של .

ב- מאוד מעוניינים שתבצעו רכישה מוקדמת של הכותר – ומציעים מגוון בונוסים אם תסכימו

ספק אם הדרישות המומלצות יאפשרו להפעיל את RDR2 ברזולוציית עם הגדרות גראפיות מירביות וקצב תצוגה יציב ואיכותי, אך אלו הן דרישות שנשמעות שפויות בהחלט עבור משחק שנודע בהיותו מהגדולים והמרשימים ביותר שהופקו מאז ומעולם – כאשר ראוי להזכיר גם דרישה לנפח פנוי של לא פחות מ-150 ג'יגה-בייט שמגיעה לצד שאר המפרטים. כדאי להתחיל לפנות מקום במערך האחסון כבר מעכשיו.

ללא שום אזכור של שימוש בהגנות קבצים מצד ג' באתר הרשמי – ברשת יש מי שמאמינים כי RDR2 יושק ללא הגנת ה- המתקדמת והשנויה במחלוקת

Red Dead Redemption יושק לפלטפורמת ה- ב-5 בנובמבר 2019 – וזה הזמן לספר האם אתם כבר חוסכים כסף בכדי לקנות אותו לפני כולם, או שתוותרו על ההזדמנות מסיבה זו או אחרת.


תגיות

2 תגובות

  1. חכה חכה עד שה"בוקרת" תראה את הכתבה והתגובה שלך.
   אחרי שיצא RDR2 יצאה לקונסולות היא קטלה אותו על זה שלא יצא לPC ואמרה שהוא בחיים לא ייצא לPC.
   אחרי שהשבוע יצא אז היא קיטרה שהוא כמו GTA.
   שActivision שיחררו משחקים מעולים וזולים במסגרת ה-Humble Monthly היא קיטרה שהם הבל הבלים.
   ועכשיו הרמת לה להנחתה עם זה שהתמונות נראות פלסטיות. וואהיי וואהיי וואהיי…

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close