מטילים פצצה בטוויטר: Half-Life חוזר באופן רשמי - בגרסת מציאות מדומה • HWzone
גיימינג

מטילים פצצה בטוויטר: Half-Life חוזר באופן רשמי – בגרסת מציאות מדומה

חברת אישרה את השמועות אודות משחק חדש בסדרה המיתולוגית שלה שיתמקד בדמותה של אליקס ואנס – וייחשף בתוך מספר ימים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


במשך שנים ייחלו המעריצים לקאמבק של סדרת Half-Life, שפיתוחה נפסק באמצע הדרך לפני שנים עם שלל קצוות פתוחים במסגרת Half-Life 2: Episode 2 – אבל לא בטוח שמישהו ציפה לזה: חזרה אל מרכז הבמה בתור כותר ספין-אוף מוביל וייעודי למשקפי .

שמועות ששטפו את הרשת ביממה החולפת הפכו למציאות עם הכרזה בטוויטר מטעם אחד החשבונות הרשמיים והמאומתים של חברת Valve, בעלת הבית של פלטפורמת ה- – המשחק Half-Life: Alyx אמיתי, מהווה 'ספינת דגל' של החברה בתחום ה-VR, וייחשף באופן רשמי ביום חמישי ה-21 בנובמבר. יומיים אחרי ש-Half-Life המקורי חוגג את יום הולדתו ה-21 – היום (שלישי, ה-19 בנובמבר), כך ששני התאריכים הם סמליים משהו: הכרזה ראשונים ביום ההולדת, וחשיפה ב-21 לחודש שמרמז על 21 השנים הארוכות והמוצלחות שעברו על ועל תעשיית משחקי ה- כולה מאז שגורדון פרימן החל את דרכו.

התפתחות לא ממש צפויה עבור אחת מסדרות משחקי הפעולה הפופולריות והאהודות בכל הזמנים – מה כל זה אומר אודות הסיכויים שלנו לראות את Half-Life 3 אי-פעם?

אנחנו עדיין לא יודעים שום פרטים ממשיים על המשחקיות הצפויה ב-Half-Life: Alyx, אך נראה כי זו התפתחות הגיונית עבור Valve אחרי שהשיקה מוקדם יותר השנה את משקפי המציאות המדומה של Index – החברה ללא ספק מאמינה במציאות מדומה בתור המדיום הגדולה הבא של תחום הגיימינג, ומעוניינת לוודא שפלטפורמת Steam נשארת במרכז העניינים גם עבור התחום הזה, על אף העובדה שהמתחרות שלה ו- מפתחות ומתחזקות חנויות דיגיטליות משלהן.

סביר להעריך כי Half-Life: Alyx יתמוך לא רק במשקפי ה-Index אלא גם במשקפיים של ושל Oculus – המטרה היא ליצור כותרי מציאות מדומה מובילים בלעדיים ל-, אך לא בלעדיים לחומרה מסוג מסויים בלבד

צפו מאיתנו לעדכונים נוספים בימים הקרובים!


תגיות
Back to top button
Close
Close