מטילים פצצה בטוויטר: Half-Life חוזר באופן רשמי - בגרסת מציאות מדומה • HWzone
גיימינג

מטילים פצצה בטוויטר: Half-Life חוזר באופן רשמי – בגרסת מציאות מדומה

חברת אישרה את השמועות אודות משחק חדש בסדרה המיתולוגית שלה שיתמקד בדמותה של אליקס ואנס – וייחשף בתוך מספר ימים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


במשך שנים ייחלו המעריצים לקאמבק של סדרת Half-Life, שפיתוחה נפסק באמצע הדרך לפני שנים עם שלל קצוות פתוחים במסגרת Half-Life 2: Episode 2 – אבל לא בטוח שמישהו ציפה לזה: חזרה אל מרכז הבמה בתור כותר ספין-אוף מוביל וייעודי למשקפי .

שמועות ששטפו את הרשת ביממה החולפת הפכו למציאות עם הכרזה בטוויטר מטעם אחד החשבונות הרשמיים והמאומתים של חברת Valve, בעלת הבית של פלטפורמת ה- – המשחק Half-Life: Alyx אמיתי, מהווה 'ספינת דגל' של החברה בתחום ה-VR, וייחשף באופן רשמי ביום חמישי ה-21 בנובמבר. יומיים אחרי ש-Half-Life המקורי חוגג את יום הולדתו ה-21 – היום (שלישי, ה-19 בנובמבר), כך ששני התאריכים הם סמליים משהו: הכרזה ראשונים ביום ההולדת, וחשיפה ב-21 לחודש שמרמז על 21 השנים הארוכות והמוצלחות שעברו על ועל תעשיית משחקי ה- כולה מאז שגורדון פרימן החל את דרכו.

התפתחות לא ממש צפויה עבור אחת מסדרות משחקי הפעולה הפופולריות והאהודות בכל הזמנים – מה כל זה אומר אודות הסיכויים שלנו לראות את Half-Life 3 אי-פעם?

אנחנו עדיין לא יודעים שום פרטים ממשיים על המשחקיות הצפויה ב-Half-Life: Alyx, אך נראה כי זו התפתחות הגיונית עבור Valve אחרי שהשיקה מוקדם יותר השנה את משקפי המציאות המדומה של Index – החברה ללא ספק מאמינה במציאות מדומה בתור המדיום הגדולה הבא של תחום הגיימינג, ומעוניינת לוודא שפלטפורמת Steam נשארת במרכז העניינים גם עבור התחום הזה, על אף העובדה שהמתחרות שלה ו- מפתחות ומתחזקות חנויות דיגיטליות משלהן.

סביר להעריך כי Half-Life: Alyx יתמוך לא רק במשקפי ה-Index אלא גם במשקפיים של ושל Oculus – המטרה היא ליצור כותרי מציאות מדומה מובילים בלעדיים ל-, אך לא בלעדיים לחומרה מסוג מסויים בלבד

צפו מאיתנו לעדכונים נוספים בימים הקרובים!


תגיות

תגובה אחת

  1. 12 שנה לא שומעים מהם כלום ועכשיו כדי לקדם את הפלטפורמה דוחפים כותר. שילכו לעזאזל.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close