הסבלנות משתלמת: ביקורות מלהיבות ל-Doom Eternal • HWzone
גיימינג

הסבלנות משתלמת: ביקורות מלהיבות ל-Doom Eternal

הכתבה המקורית: לאיזו חומרה תזדקקו בכדי ליהנות מהפרק החדש והמבטיח בסדרת משחקי הפעולה הנודעת אשר יושק רשמית בעוד פחות משלושה ימים? התשובה בפנים

כשנגיף הקורונה שמשתולל לו בחוץ, נראה כי מדובר בזמן מוצלח למדי להשקה גדולה ובולטת של משחק מבטיח – ו- Eternal עשוי להיות זה שיהנה מההפקר בקרוב מאוד, כאשר דחיית ההשקה שלו מסוף 2019 מגיעה אל סיומה ב-20 במרץ.

אינספור סרטוני משחקיות מתוך כותר הפעולה הטרי שמתיימר להרחיב משמעותית את היריעה העלילתית של המותג כבר נמצאים להם ברשת, וכעת אנו ממתינים בסבלנות לחשיפת דעות המבקרים המקצועיים ולהזדמנות להתנסות ביצירה האלימה, המדממת והמאתגרת הזו בעצמנו כמובן.

ה- Slayer חוזר – והוא זריז ואקרובטי הרבה יותר

דרישות הבסיס לגרסת ה-PC של Doom Eternal, אשר מותאמות להפעלתו ברזולוציית 1080p (משמח לראות כי בשנת 2020 מדובר סוף סוף בברירת המחדל החדשה בשוק), בקצב 60 פריימים בשנייה ותחת הגדרות גראפיות מינימליות, כוללות מערכת חלונות 7 או חלונות 10 בגרסת 64 ביט, מעבד Core i5 של אינטל או מעבד Ryzen 3 של AMD, זכרון דינאמי של 8GB לפחות וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 1050 Ti של או Radeon R9 280 של .

הדרישות המומלצות, להפעלת הכותר ברזולוציית 1080p בהגדרות גראפיות גבוהות ובקצב של 60 פריימים בשנייה לפחות, כוללות מערכת חלונות 10 בגרסת 64 ביט, מעבד Core i7-6700K מרובע או מעבד Ryzen 7 1800X מתומן, זכרון RAM בנפח של 8GB וכרטיס מסך מסוג GeForce GTX 1060, GeForce GTX 970 עם 6GB של זכרון או RX 480 עם 8GB של זכרון גראפי. מעוניינים בהפעלה בהגדרות גראפיות גבוהות ברזולוציית 1440p? תזדקקו לכרטיס מסך מסוג GeForce GTX 1080 או 56.

בגרסת 2016 היה מלוטש ופעל בצורה מרשימה על מגוון גדול של מערכות מחשב – נקווה ש- Eternal יצליח לשחזר ואולי אפילו להתעלות על ההישג הטכני

לגיימרים משוכללים במיוחד יש גם דרישות Ultra Nightmare מקסימליות, עם מעבד i9-9900K או מעבד Ryzen 7 3700X, זכרון RAM של 16GB וכרטיס גראפי מסוג GeForce RTX 2080 Ti – שיאפשרו להפעיל את המשחק בהגדרות הגראפיות הגבוהות ביותר בקצב של 60 פריימים בשנייה ברזולוציות או בקצב 120 פריימים בשנייה ברזולוציות QHD.

Doom Eternal יהיה זמין לרכישה במחשבים אישיים בהתבסס על פלטפורמת Steam וחנות ה-Bethesda.net של המפיצה, פלטפורמת הסטרימינג הישיר Stadia מבית גוגל וגם בקונסולות ה- וה-PlayStation 4, החל מיום שישי ה-20 במרץ – עם גרסה נוספת עבור ה-Switch של שנמצאת בתכנון לשלב מאוחר יותר של השנה.

הגרסאות הסטנדרטיות של הכותר הן יקרות בכמה עשרות שקלים מהמחירים הנפוצים עבור יצירות AAA גדולות דומות – ויש גם גרסת Deluxe דיגיטלית יקרה עוד יותר שתכלול שנה של תכני DLC עתידיים

המחיר יהיה גבוה יותר ממה שהתרגלנו אליו בדור הנוכחי – לא פחות מ-335 שקלים (לגרסה הסטנדרטית) עבור הרוכשים דרך החנויות הדיגיטליות של ושל סוני, 69.99 יורו (כ-300 שקלים) עבור הרוכשים דרך Bethesda.net ו-259 שקלים לרוכשים ב- אשר הופכים אותה בקלילות לפלטפורמה המשתלמת ביותר בזמן זה.

הכל כבר מוכן להשקה הגדולה – כולל הסרטון הרשמי האחרון

מוכנים להשקיע את הסכום הנדרש? תהיו זכאים לכמה בונוסים דיגיטליים עבור המשחק וכמו כן לעותק מעודכן ומחודש של המשחק Doom 64 (גרסה ייחודית של Doom המקורי שהושקה במקור עבור ה- 64) אשר כלולים במחיר.

יש גם גרסאות פיזיות של המשחק – כולל גרסת אספנים מוגבלת במחיר של 200 דולר

עדכון: הביקורות הראשונות עבור Doom Eternal החלו לנחות ברשת והן מציירות תמונה חיוביות ביותר, בראש ובראשונה עבור גרסת המחשבים האישיים אשר נהנית נכון לעכשיו מציון ממוצע של 89 מתוך 100 בהתבסס על 25 דעות מקצועיות שונות – ציון גבוה אף יותר מזה של משנת 2016 שנחשב למשחק פעולה משובח בזכות עצמו. סביר להניח כי בקרוב נגיע ל-50 או 60 ביקורות שונות בפלטפורמת Metacritic אשר דואגת לרכז את המידע – האם הממוצע המשובח הזה יישמר? נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם!

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close