מוכנים לסיבוב נוסף ביקום של Far Cry • HWzone
גיימינג

מוכנים לסיבוב נוסף ביקום של Far Cry

הפרק החדש בסדרת המצליחה מבית מוכן להשקה עם שיק פוסט אפוקליפטי אופטימי משהו ודרישות חומרה רשמיות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


תאהבו או תשנאו זאת, אי אפשר להכחיש כי Far Cry הפכה לאחת הסדרות המוכרות והמובילות של חברת , אשר זוכה לפרק חדש מדי שנה במסגרת המעמד המחייב, כך נראה, ממש כמו Assassin's Creed לפניה – ובשנת 2019 יהיה זה New Dawn, שלו יהיה קשר עלילתי ממשי ל- 5 בפעם הראשונה במותג שהציע עד עתה סיפורים שונים ונפרדים.

המשחק שבדרך יקח את הגיימרים חזרה אל מחוז Hope הבדיוני למחצה – אם כי הפעם בתצורה פוסט-אפוקליפטית שמשנה משמעותית את המראה שלו, את עולם החי והצומח ואת האיזורים שנגישים ואינם נגישים. זו אותה הגברת בשינוי אדרת, אם כי ניכר שמדובר בחזון נעים קצת יותר מזה של יצירות כדוגמת Fallout או STALKER לעולם החדש שיווצר בעקבות אסון גרעיני.

חוזרים אל הנוסחה המוכרת היטב של – הפעם אפילו באותו מיקום (פחות או יותר) כמו בפעם הקודמת

הרבה מהאלמנטים של המשחקיות שראינו בשנה שעברה יחזרו גם ב-New Dawn, כאשר לצידם נראה דגש משמעותי יותר על נקודות נסיון ורמות כמו שניתן למצוא במשחקי תפקידים, יכולות בניית בסיס חדשות – ואף יכולת לבחור את מראה ומין הגיבור הראשי בפעם הראשונה.

כמו סדרת Assassin's Creed, גם סדרת מקבלת תוספת של מאפיינים מעולם משחקי התפקידים – ואנחנו מצפים שקבלת הפנים עבורם תהיה מעורבת בקרב השחקנים

דרישות המערכת המפורטות באופן מרשים (שאפו לחברת Ubisoft בנושא זה) כוללות ארבע המלצות עבור רזולוציות תצוגה וקצבי ריצה מיועדים שונים – כאשר המינימום הנדרש עבור הפעלה של New Dawn ברזולוציית 720p צנועה ובקצב של כ-30 פריימים בשנייה הוא מעבד Core i5-2400 מרובע של אינטל או מעבד FX-6350 משושה של , זכרון RAM של 8GB לפחות וכרטיסי מסך מתקדמים יחסית מסוג GeForce GTX 670 או R9 270X.

המשחק שיצדיק שדרוג של חומרת המערכת שלכם? בקרוב נגלה

הפעלה של המשחק ברזולוציית 4K, עם הגדרות גראפיות מירביות ובקצב ריצה של 60 פריימים בשנייה בממוצע תדרוש כבר מעבד Core i7-6700K או מעבד Ryzen 7 1700X, זכרון דינאמי של 16GB או יותר ובעיקר מערך SLI של זוג כרטיסי GeForce GTX 1080 או מערך CrossFireX של זוג כרטיסי Vega 56. המשחק יתמוך אם כך בריבוי כרטיסי מסך (משהו שהפך לנפוץ הרבה פחות בעידן המודרני), אם כי השאלה המרכזית היא כנראה האם ניתן יהיה להפעיל אותו בהצלחה בהגדרות מירביות גם בהתבסס על כרטיס יחיד מהעידן החדש – RTX 2080, RTX 2080 Ti ו- VII.

Far Cry: New Dawn יגיע לקונסולות ה- ו- 4 ולמחשבים האישיים (דרך פלטפורמת ה-uPlay) ב-15 בפברואר, עם תג מחיר נמוך מהרגיל של 40 דולר אשר מעיד על כך שמדובר במעין חבילת הרחבה החולקת הרבה מתכניה עם 5 שבא לפניה – ולא פרק חדש לגמרי כמו זה שעשוי להיות בשלבי הכנה כבר עתה אי שם לקראת שנת 2020.

מתכננים לקנות או שלא ממש? שתפו עם כולם בתגובות.


תגיות

4 תגובות

  1. לא ברור לי למה דרישות המערכת כל כך גבוהות היות והמשחק בנוי על אותו מנוע כמו FC5

  2. דרישת הכרטיס מסך למינימום הגיוניות, אבל הדרישה למעבד לא.

  3. המשחק כושל עוד מהגירסה השלישית שלו והם לא מוכנים לקחת ברצינות אותו

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close