מגוון רב במחירים ללא תחרות: חבילות משחקים מעודכנות ב-Humble Bundle

אתם מוזמנים להתרשם מעוד שלוש חבילות גיימינג מעניינות עם מחירים תחרותיים במיזם הצדקה הוותיק

אחרי שסיימנו עם Steam, עם GOG ועם Epic Games Store – אנו פונים להתמקד בהצעות העכשוויות הנהדרות של מיזם ה-Humble Bundle עבור שחקנים מכל הסוגים שלא מעוניינים לקרוע לעצמם את הכיס. תהנו!

חבילה ראשונה אשר תהיה זמינה רק למשך יומיים נוספים מרגע כתיבת שורות אלו עונה לשם UK Games Collective Bundle ומתמקדת, כמה מפתיע, במשחקים מוכרים קצת פחות שנוצרו במרחבי הממלכה הבריטית.

בתמורה לתשלום של דולר אחד ניתן לקבל גישה אל משחק הומוריסטי בשם Her Majesty's Spiffing, בתמורה לתשלום של 4.77 דולר או יותר מתווספים המשחקים Master Reboot, Lumino City, The Ship וכותר הטקטיקה Warhammer 40K: Sanctus Reach – ובתמורה לתשלום של 10 דולר תקבלו גם גישת פרימיום לחודש אחד למשחק ה-MMORPG האגדי שחזר מהמתים לאחרונה, Old School RuneScape.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילת באתר ה-Humble Bundle

Warhammer 40,000: Sanctus Reach

חבילה שנייה עשירה יותר עם כותרים מפורסמים יותר מתמקדת ביצירות עולם פתוח עם השם המחייב Out in the Open World – ושם בתשלום של דולר בודד תקבלו גישה אל AER: Memories of Old ובתשלום מלא של 12 דולר (או קצת פחות מ-40 שקלים) תקבלו גם את Hurtworld, Supraland, כותר הפלטפורמה החביב Yooka-Laylee, כותר התפקידים הייחודי Kingdom Come: Deliverance יחד עם חבילת DLC שלו, Ghost Recon: Wildlands מבית Ubisoft והגרסה המעודכנת והמשופרת עבור Borderlands המקורי והמצליח מאוד, יחד עם כל חבילות התוכן שלו.

בסך הכל מדובר בשמונה משחקים וחבילת הרחבה אחת עבור חשבון ה-Steam (וחשבון ה-uPlay) שלכם, במחיר ממוצע של פחות מארבעה שקלים לכל אחד מהם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילת באתר ה-Humble Bundle

Borderlands: Game of the Year Enhanced

חבילה אחרונה וחביבה לעת עתה מאותת לנו על שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין מיזם המשחקים שתורם לצדקה לבין החנות הדיגיטלית המתפתחת של חברת Epic Games Store – עם עד שישה משחקים שחלקים בלעדיים ל-EGS בתמורה לתשלום של 15 דולר, או קצת מתחת ל-50 שקלים.

תשלום של דולר בודד יעניק לכם את משחק הקרבות Omen of Sorrow יחד עם מהדורה דיגיטלית של פס הקול שלו, תשלום של 11.91 דולר ומעלה יוסיף את משחק המירוצים המטורלל Dangerous Driving (מבית חלק מהיוצרים של סדרת Burnout בעבר) ואת A Knight's Quest – ותשלום של 15 דולר יוסיף את כותר הפעולה World War Z במהדורת Game of the Year שלו, כותר הניהול RollerCoaster Tycoon Adventures וכותר התפקידים הטקטי SpellDrifter.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילת באתר ה-Humble Bundle

Omen of Sorrow

לקינוח, נותרו לכם כמה ימים בודדים לשקול את ההצעה של שירות המינוי החודשי Humble Choice, בו תקבלו לצמיתות 12 כותרים שונים מדי חודש בעבור עלות של 12 דולר בכל חודש, עבור יוני 2021 – עם מהדורת הפלטינה המורחבת של Civilization 6 המשובח, המשחקים Worms Rumble ו-Secret Neighbor והאחרים. כולם יחד בשווי רשמי שלם של מעל ל-300 דולר אשר יהיו אצלם בספרייה בשבריר המחיר. תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחקים השלם לחודש יוני 2021 באתר מיזם ה-Humble Choice