לונדון כן מחכה לנו: Assassins Creed Syndicate עבור ה-PC נדחה • HWzone
גיימינג

לונדון כן מחכה לנו: Assassins Creed Syndicate עבור ה-PC נדחה

האם סוף סוף למדה משגיאות העבר? גירסת המחשב האישי של הפרק החדש בסדרת הפעולה וההתנקשות המצליחה יושק באיחור של כחודש, במטרה להבטיח ליטוש ומוכנות מיטביים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חדשות טובות לשחקני המחשבים האישיים? Assassin's Creed Syndicate, הפרק החדש בסדרה הנודעת של שיקח אותנו אל לונדון של ימי המהפכה התעשייתית, יגיע למערכת החלונות באיחור של כחודש לעומת גירסאות הקונסולה – לכאורה במטרה להבטיח כי הבלאגן והכשל שליוו את השקת Assassin's Creed Unity לא יחזרו על עצמם.

מאז ההשקה המקרטעת של הפרק המרכזי הקודם בסדרת Assassin's Creed כבר יצא לנו להיתקל (לצערנו) ב-Arkham Knight, שללא ספק שם בכיס הקטן אותו בכיס הקטן בכל אשר נוגע להשקה נוראית של מוצר שכלל אינו מוכן – אך למרות זאת, נראה כי ביוביסופט עושים צעד נכון.

אין זה סוד כי התאמה של משחק לפלטפורמת המחשבים האישיים, המורכבת מאינספור שילובים חומרתיים שונים ומשונים, קשה ומאתגרת משמעותית מהתאמה לקונסולה אשר מבוססת על מערך חומרתי אחד יחיד וידוע מראש – ועל כן זה די טבעי כי גירסת ה- של כותרים תצטרך להגיע לשוק באיחור מסויים, על מנת שבאמת תוכל להבטיח איכות ברמה דומה לזו של הקונסולות.

החבר'ה האלה מחכים לכם ב-19 בנובמבר
החבר'ה האלה מחכים לכם ב-19 בנובמבר

נותר לנו רק לקוות שחודש יספיק ליוביסופט על מנת להפתיע אותנו לטובה ולספק תוצר איכותי באמת, שיוכל להיות צעד ראשון בדרך להשבת האמון האבוד בינה לבין הגיימרים שנפגעו מהמהלכים השגויים שלה בעבר.

קישורים נוספים


תגיות

5 תגובות

  1. נראה דווקא שאתם לא למדתם מטעויות העבר. אורך הדחייה לא אומר על איכות המשחק או כמות הבאגים

  2. כולם צריכים ללמוד מAvalanche Studios.
    עם איך שמקס הזועם יצא, קשה לי להאמין שהיא תאכזב עם JC3.

  3. אני לא זוכר שום משחק גרוע שלהם. חוץ מאת the hunter שאותו אני פשוט לא זוכר.
    הדבר היחיד זה שJC2 היה נעול לDX10 למרות שבאותה תקופה DX9 עדיין היה מרכזי

  4. ריפר, על unity שמעת? אחד המשחקים הגרועים בתולדות החברה,מכל זווית ובכל מובן. במיוחד אחרי black flag המצוין. קניתי אותו על סמך הטריילרים וההדגמות(טעות אני יודע) – שיחקתי בו שעה ומאז לא חזרתי אליו.
    אפשר להזכיר את ההשקה הנוראית של watch dogs, מבחינת חווית האונליין ומבחינת ההבדלים הגרפיים שבין גרסת ההדגמה לבין הגרסה הסופית (שיצאה שנתיים!!! אחרי ההכרזה-מספיק זמן לחומרה להשתדרג ולמשחק להתפתח)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close