להתנסות חינם לפני ההשקה: בטא פתוחה ל-Rainbow Six Siege (עודכן) • HWzone
גיימינג

להתנסות חינם לפני ההשקה: בטא פתוחה ל-Rainbow Six Siege (עודכן)

עדכון: בצרות? הבטא הפתוחה נסגרה ונדחתה במפתיע כמה שעות לאחר שהחלה, בשל בעיות התחברות נרחבות שפקדו את גרסת ה- והן את גרסאות הקונסולה. לא ידוע מתי תהיה הפתיחה המחודשת של הבטא (אנחנו מניחים שזה יהיה דינאמי ובקרוב, בתלות בפתרון הבעיות הקיימות) – אך מדובר בסיפתח ממש לא מזהיר עבור משחק כה מדובר אשר מיועד להיות מושק רשמית בעוד פחות משבוע. אנחנו נמשיך להחזיק אצבעות ליוביסופט ונעדכן אתכם בהתאם.

עדכון 2: שרתי המשחק התייצבו והבטא עלתה חזרה לאוויר אתמול, כשהיא עתידה להימשך כמתוכנן עד לסופו של יום ראשון, ה-29 בנובמבר (כלומר, מחר). אנחנו בהחלט רוצים להאמין שההשקה של המשחק באופן מלא תעבור באופן קצת יותר חלק מהבטא הזו.

הכתבה המקורית:משחק הפעולה המבטיח של יעניק לכם ארבעה ימים של התנסות פתוחה וחופשית בכמה ממצבי המשחק המקוונים שלו, בסמוך מאוד להשקה הרשמית

עדיין מתלבטים האם שווה לסבול את פלטפורמת ה-uPlay של יוביסופט בכדי להנות מקצת אקשן טקטי ומאתגר, במסגרת הקאמבק הגדול של סדרת Rainbow Six? בסוף השבוע הבא תהיה לכם הזדמנות לבדוק את העניין ולהגיע להחלטה הסופית, ללא צורך בתשלום או הזמנות מראש.

המפיצה הצרפתית הגדולה הודיעה כי בטא פתוחה עבור Rainbow Six: Siege תיערך בין יום רביעי, ה-25 בנובמבר, ועד ליום ראשון ה-29 בנובמבר, הן במחשבים האישיים והן בקונסולות ה-PlayStation 4 וה-.

ropb1

עבור שחקני ה-, כל שצריך בכדי להשתתף בבטא זו (שתכלול שלוש מפות, שלושה מצבי משחק מקוונים וחמש יחידות עילית מרחבי העולם עם נשקים וציוד ייחודיים) הוא להוריד ולהתקין את תוכנת ה-, לפתוח בה משתמש במידה ועדיין אין לכם – ולהתכונן. הורדה והתקנה מקדימה של הקבצים עבור הבטא הפתוחה תתאפשר החל מיום שני הקרוב, ה-23 בנובמבר, כך שלא תזדקקו לבזבז זמן בטא יקר על כך.

ropb

מבדקי בטא שמגיעים כמה ימים בלבד לפני ההשקה הרשמית (ב-1 בדצמבר) מרגישים בעיקר כמו מבחני העמסה מקדימים לשרתי המשחק, ופחות כמו שלב שאמור לאפשר תיקוני באגים בתוכנת המשחק עצמה – אך בכל אופן מדובר במהלך מבורך לטעמנו, שכנראה יוכל רק לסייע ליוביסופט ולהצלחה של Siege, בדומה להצלחה הגדולה של הבטא הפתוחה ל-Star Wars Battlefront מבית EA בחודש שעבר, אשר גרפה התעניינות מצד מיליוני שחקנים וחיזקה את בטחונה של המפיצה בכך שהכותר יהיה להיט גדול.

אתם תהיו שם בכדי להתנסות בבטא של Rainbow Six Siege, או שזו ממש לא כוס התה שלכם? נשמח לשמוע מה דעתכם.

ropb2

תגיות

8 תגובות

 1. זה כל כך עצוב. אני שיחקתי בבטא הסגורה ואחת הבעיות שכולם סבלו ממנה זה ה-matchmaking, (מציאת 2 קבוצות 5 על 5) או שזה היה לוקח אינסוף זמן או מתנק באמצע חיפוש.
  אז אוקיי, עבר חודש, הנה הבטא הפתוחה ואותו סיפור, עד עכשיו יצא לי לשחק משחק אחד וגם זה בקושי (בעיות עם טקסטרות, נפתר עם התקנת דרייברים חדשים).

 2. זה באמת נורא עד שמצליחים להתחבר למשחק אבל אני מאמין שזה דבר שהם עובדים עליו והוא יטופל, לא הגיוני להמשיך במצב הקיים.

  בכל מקרה, כאשר כן מצליחים להתחבר למשחק זה דוקא די נחמד.
  קצת שונה מכל שאר משחקי היריות למינהם.
  יש פה תחושה יותר יחודית שמתקרבת למציאות.
  אתה נמצא ברמת מתח גבוהה בעת הכניסה לבית.
  כל כדור אחד או 2 יכולים להרוג אותך.
  בסה"כ אהבתי את הרעיון.

 3. אצלי ב UPLAY כתוב COMING SOON ... 
  איך פותחים את זה?
  כרגע הם סגרו את הבטא הפתוחה עד שהם יהיו בטוחים שתיקנו את ה-matchmaking, מי שיכול לשחק עכשיו זה האנשים שהתתפו בבטא הסגורה.
  
  
  
  
  
  
  We’re currently seeing issues with matchmaking times and disconnection on all platforms. As such we’re postponing the Open Beta until a later time and keeping the game under Closed Beta status. We apologize for the delay and can assure you this is our top priority. We will keep everyone updated regularly as we continue to deploy improvements.
  
  

  http://forums.ubi.com/showthread.php/1337222-Rainbow-Six-Siege-Open-Beta-Status

 4. לא יודע מה איתכם אבל UBISOFT כבר ממזמן איבדו תכבוד העצמי שלהם.
  לא מתכוון לתמוך בהם בשום צורה שהיא.

 5. זה כל כך עצוב. אני שיחקתי בבטא הסגורה ואחת הבעיות שכולם סבלו ממנה זה ה-matchmaking, (מציאת 2 קבוצות 5 על 5) או שזה היה לוקח אינסוף זמן או מתנק באמצע חיפוש.
  אז אוקיי, עבר חודש, הנה הבטא הפתוחה ואותו סיפור, עד עכשיו יצא לי לשחק משחק אחד וגם זה בקושי (בעיות עם טקסטרות, נפתר עם התקנת דרייברים חדשים).

  זה היה מהלך ייזום. לא יתכן שהשרתים לא עבדו ביומיים שרק שחקני בטא סגורה היו ומאז שהבטא נפתחה לכולם מצאתי כל לובי בלי בעיה.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close