להתנסות חינם לפני ההשקה: בטא פתוחה ל-Rainbow Six Siege (עודכן)

עדכון: יוביסופט בצרות? הבטא הפתוחה נסגרה ונדחתה במפתיע כמה שעות לאחר שהחלה, בשל בעיות התחברות נרחבות שפקדו את גרסת ה-PC והן את גרסאות הקונסולה. לא ידוע מתי תהיה הפתיחה המחודשת של הבטא (אנחנו מניחים שזה יהיה דינאמי ובקרוב, בתלות בפתרון הבעיות הקיימות) – אך מדובר בסיפתח ממש לא מזהיר עבור משחק כה מדובר אשר מיועד להיות מושק רשמית בעוד פחות משבוע. אנחנו נמשיך להחזיק אצבעות ליוביסופט ונעדכן אתכם בהתאם.

עדכון 2: שרתי המשחק התייצבו והבטא עלתה חזרה לאוויר אתמול, כשהיא עתידה להימשך כמתוכנן עד לסופו של יום ראשון, ה-29 בנובמבר (כלומר, מחר). אנחנו בהחלט רוצים להאמין שההשקה של המשחק באופן מלא תעבור באופן קצת יותר חלק מהבטא הזו.

הכתבה המקורית:משחק הפעולה המבטיח של יוביסופט יעניק לכם ארבעה ימים של התנסות פתוחה וחופשית בכמה ממצבי המשחק המקוונים שלו, בסמוך מאוד להשקה הרשמית

עדיין מתלבטים האם שווה לסבול את פלטפורמת ה-uPlay של יוביסופט בכדי להנות מקצת אקשן טקטי ומאתגר, במסגרת הקאמבק הגדול של סדרת Rainbow Six? בסוף השבוע הבא תהיה לכם הזדמנות לבדוק את העניין ולהגיע להחלטה הסופית, ללא צורך בתשלום או הזמנות מראש.

המפיצה הצרפתית הגדולה הודיעה כי בטא פתוחה עבור Rainbow Six: Siege תיערך בין יום רביעי, ה-25 בנובמבר, ועד ליום ראשון ה-29 בנובמבר, הן במחשבים האישיים והן בקונסולות ה-PlayStation 4 וה-Xbox One.

ropb1

עבור שחקני ה-PC, כל שצריך בכדי להשתתף בבטא זו (שתכלול שלוש מפות, שלושה מצבי משחק מקוונים וחמש יחידות עילית מרחבי העולם עם נשקים וציוד ייחודיים) הוא להוריד ולהתקין את תוכנת ה-uPlay, לפתוח בה משתמש במידה ועדיין אין לכם – ולהתכונן. הורדה והתקנה מקדימה של הקבצים עבור הבטא הפתוחה תתאפשר החל מיום שני הקרוב, ה-23 בנובמבר, כך שלא תזדקקו לבזבז זמן בטא יקר על כך.

ropb

מבדקי בטא שמגיעים כמה ימים בלבד לפני ההשקה הרשמית (ב-1 בדצמבר) מרגישים בעיקר כמו מבחני העמסה מקדימים לשרתי המשחק, ופחות כמו שלב שאמור לאפשר תיקוני באגים בתוכנת המשחק עצמה – אך בכל אופן מדובר במהלך מבורך לטעמנו, שכנראה יוכל רק לסייע ליוביסופט ולהצלחה של Siege, בדומה להצלחה הגדולה של הבטא הפתוחה ל-Star Wars Battlefront מבית EA בחודש שעבר, אשר גרפה התעניינות מצד מיליוני שחקנים וחיזקה את בטחונה של המפיצה בכך שהכותר יהיה להיט גדול.

אתם תהיו שם בכדי להתנסות בבטא של Rainbow Six Siege, או שזו ממש לא כוס התה שלכם? נשמח לשמוע מה דעתכם.

ropb2