להתחיל מחדש: Mass Effect Andromeda הוכרז, ורוצה שתשכחו מהעבר

12 תגובות

התגעגעתם? סדרת משחקי התפקידים העתידנית של BioWare חוזרת עם גלקסיה וקו עלילתי חדשים לגמרי

מה עושים כשסדרת המשחקים האהובה והאהודה שלכם מסתיימת באנטי-קליימקס שמותיר אחריו מיליוני מעריצים מאוכזבים ובעיקר עצבניים? מתחילים מחדש, כמובן.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Mass Effect: Andromeda הוכרז בתערוכת E3 2015, לאחר הרבה רמיזות וחצאי איזכורים, בתור הפרק הרביעי בסדרה שפותח דף אחד לחלוטין: מאורעות המשחק החדש יתרחשו מאות שנים לאחר אירועי הטרילוגיה של שפרד, ואמנם אין ספק שהם יושפעו ויוזכרו לא אחת, אך במבט הכללי נראה שהפעם נקבל חוויה שונה לחלוטין בגלקסיה אחרת, עם דמויות אחרות לחלוטין ולכאורה גם עם משחקיות שמנסה לרענן את הנוסחה.

המשחק החדש יבוסס על מנוע ה-Frostbite 3 המרשים שמככב במרבית כותריה החדשים של EA, ויפותח בידי BioWare שהביאה לנו את משחקי Mass Effect המקוריים ולאחרונה גם את Dragon Age: Inquisition המשובח, שהוכיח כי למפתחת הוותיקה יש יכולת ללמוד משגיאות העבר ולספק ריבאונד איכותי לאחר כותר מאכזב שלא ממש עמד בציפיות (שזה בערך מה שהם יצטרכו לעשות גם במקרה של Andromeda).

Mass Effect: Andromeda יכיל מרכיב לשחקן יחיד שיהיה המרכזי, אך אמור לכלול גם מרכיב מקוון מרובה משתתפים, משהו שהוצג בסדרה רק ב-Mass Effect 3 ובהצלחה מועטה. הכותר מיועד למערכת החלונות ולקונסולות הדור הנוכחי של ומיקרוסופט, אם כי יקח עוד זמן מה עד שנזכה לראות האם יש כאן תחייה ראוייה – Andromeda מכוון כרגע לתאריך השקה בסוף שנת 2016.

השם של גלקסיית אנדרומדה, הקרובה ביותר אל שביל החלב, עשוי להצביע על כיוון עלילתי "מצומצם" יותר מזה הבין-גלאקטי של הטרילוגיה המקורית
השם של גלקסיית אנדרומדה, הקרובה ביותר אל שביל החלב, עשוי להצביע על כיוון עלילתי "מצומצם" יותר מזה הבין-גלאקטי של הטרילוגיה המקורית

קאמבק מבורך או מיותר? ספרו לנו מה דעתכם.

רכב ה-Mako ששירת אותנו נאמנה בשלושת המשחקים הקודמים יהיה אחד מהדברים היחידים שיחזרו גם לכותר החדש
ה-Mako ששירת אותנו נאמנה בשלושת המשחקים הקודמים יהיה אחד מהדברים היחידים שיחזרו גם לכותר החדש