כפל הנחות לרגל 2022: מבצעי המשחקים של Ubisoft

קיצוץ נוסף של 22 אחוזים לרגל השנה האזרחית החדשה יאפשר לכם להשיג את כותריה של המפיצה והמפתחת מצרפת במחירים הנמוכים ביותר עד כה

צמאים לעוד משחקים חדשים שילוו אתכם אל שנת 2022 ויעזרו להבטיח שלא יהיה לכם רגע דל? בחנות של חברת יוביסופט (Ubisoft) תוכלו למצוא שלל הצעות למשחקים עם פוטנציאל לעשרות או אפילו מאות שעות משחקיות בעולם פתוחים מכל הסוגים והמינים – ובמחירים שהופכים לנמוכים במיוחד כעת כאשר עושים שימוש בקוד הקופון HELLO22 לפני התשלום, לקבלת הנחה נוספת של 22 אחוזים מעבר להנחות הקיימות בעמודי המוצרים עצמם.

איגדנו עבורכם כמה דילים מרשימים שיעזרו לנצל את ההזדמנות מבלי לבזבז זמן במסעות חיפוש משלכם. שופינג מוצלח!

לא כולם אהבו אותו באותה מידה, אבל Far Cry 6 בכל זאת נהנה מהשקה נוחה וחלקה יותר מהרבה מאוד כותרים גדולים בשנת 2021 – ועכשיו אתם מקבלים הזדמנות לנסות אותו עם הנחה משמעותית לעומת מחיר ההשקה המקורי מלפני חודשים בודדים: 38.99 יורו כבסיס לחבילה הרגילה של כותר הפעולה ו-30.41 יורו כאשר מנצלים את קוד הקופון להנחה נוספת, כלומר בין 107 שקלים ל-109 שקלים בתלות בעמלות ההמרה הזמינות מחברת האשראי שלכם.

אם תהיו מעוניינים במהדורת הזהב, אשר כוללת את ה-Season Pass המסקרן עם שלושה פרקים בהם את מגלמים את נבלי הסדרה האניגמטיים מהעבר, תוכלו לקבל אותה במחיר של 50.69 יורו לאחר הנחת הקופון הנוספת, שהם 178 שקלים עד 182 שקלים לערך. יש גם מהדורה אולטימטיבית עם עוד בונוסים דיגיטליים למשחק בנוסף ל-Season Pass, אך היא פחות קורצת ומשתלמת לטעמנו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

הכותר המוצלח השני של יוביסופט לסוף שנה זו, ואולי למעשה המוצלח ביותר שלה ב-2021 כולה, זמין גם הוא במחיר 30.41 יורו נאה – זה הוא Riders Republic בו תוכלו להתחרות מול אחרים בעולם פתוח מרשים על אופניים, סנובורד, מגלשי סקי או חליפות טיסה. גם כאן ישנה חבילת זהב וחבילה אולטימטיבית עם תכנים נוספים שניתן לרכוש במחיר מוגדל, אך במקרה הזה אנחנו לא ממש משוכנעים שהתכנים אשר נמצאים בפנים מצדיקים את ההשקעה (לפחות בשלב הזה).

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

כותר העולם הפתוח Immortals: Fenyx Rising, שזכה להרבה השוואות ל-Breath of the Wild כשהושק בשנה שעברה (אשר לא החמיאו לו ברוב המקרים, על אף היותו משחק לא רע בזכות עצמו בסופו של דבר), נמכר כעת במחיר בסיס של 24 יורו שהופך ל-18.72 יורו עם שימוש בקופון ההנחה הנוספת. בין 65 שקלים ל-66 שקלים עבור הגרסה הסטנדרטית, לצד מחיר של 31.2 יורו או 109 שקלים עד 111 שקלים למהדורת הזהב המורחבת של הכותר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

משחק נוסף של יוביסופט משנה שעברה זמין במחיר נמוך אף יותר – Watch Dogs: Legion שמנחית אתכם בגרסה דיסטופית (מעט) עתידנית של לונדון זמין במחיר 15.44 יורו אחרי שימוש בקופון ההנחה הנוספת, כלומר 54 שקלים או 55 שקלים בתלות בעמלות ההמרה הצפויות עבורכם באופן ספציפי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

חבילה משולשת מעניינת עבור אלו שלא עקבו אחרי התפתחות סדרת Assassin's Creed בשנים האחרונות ורוצים להשלים פערים באפקטיביות, עם חבילות הבסיס של Assassin's Creed: Origins, לצד Assassin's Creed: Odyssey ו-Assassin's Creed: Valhalla, זמינה במחיר של 27.45 יורו לאחר הזנת הקופון, כלומר 96 שקלים עד 98 שקלים עבור פוטנציאל למאות שעות משחקיות היסטורית איכותית

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

לקינוח, רוצים לחוות נוסטלגיה ענקית עם אחד ממשחקי האסטרטגיה בתורות הטובים ביותר שנוצרו? המהדורה הקלאסית השלמה של Heroes of Might and Magic 3 (עם צמד חבילות הרחבה) תהיה שלכם במחיר סופי מצחיק של 1.94 יורו – כלומר שבעה שקלים בערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Ubisoft Store