כעת באמאזון: קונסולת Xbox One במחיר מפתיע (עודכן) • HWzone
גיימינגצרכנות

כעת באמאזון: קונסולת Xbox One במחיר מפתיע (עודכן)

עדכון 3: עוד הזדמנות לרכוש Xbox One במחיר אטרקטיבי – חבילה הכוללת את הקונסולה בגירסת טרה-בייט עדכנית יחד עם Fallout 4 ו-Fallout 3 (כהורדה במסגרת שירות התמיכה לאחור במשחקי 360) מוצע בעבור כ-368 יורו הכוללים את המס והמשלוח לישראל, עכשיו באמאזון.

xan

עדכון 2: קונסולות Xbox One במחיר אטרקטיבי מאוד מוצעות כעת באמאזון צרפת – מארז שכולל גירסת PAL של הדגם החדש המגיע עם בנפח טרה-בייט וצמד המשחקים (גירסת 2013) ו-Rise of the הטרי יעלה 366 יורו כולל מס ומשלוח ארצה, מה שמתורגם להוזלה של קצת יותר מ-300 ש"ח לעומת המחירים שראינו עבור אותה החבילה כאן בישראל. הזדרזו לחטוף, לפני שייגמר בשנית.

מי שמעוניינים לשלם עוד פחות יוכלו לרכוש את קונסולת ה-Xbox One בגירסה פשוטה, ללא כותרים כלולים ועם כונן של 500 ג'יגה-בייט, בעבור 327 יורו כולל מס ומשלוח לארץ – כשגם כאן מדובר יהיה בהוזלה של כ-300 ש"ח מהמחירים הנמוכים ביותר שראינו בישראל במסגרת הבלאק פריידיי הנוכחי.

אלו שמעדיפים את ה-PlayStation 4 ימצאו באמאזון גרמניה הצעות לקונסולה של סוני בגירסה עם 500 ג'יגה-בייט של אחסון והמשחק The Witcher 3 בעלות של 373 יורו שכוללת מס ומשלוח לישראל, או בגירסה החדשה עם כונן קשיח של טרה-בייט והכותר Star Wars Battlefront בעבור 438 יורו (כולל משלוח ומס, כמובן).

עדכון: כצפוי, כל החבילות המוזלות של הקונסולה נחטפו, אך לא כדאי לאבד תקווה בינתיים – אנחנו ממליצים להמשיך ולדגום את האתר של , כי לא מן הנמנע שדיל שכזה או דומים לו יחזרו בשנים במהלך הימים הקרובים.

הכתבה המקורית: האתר הגרמני של אמאזון מציע לרוכשים זריזים את הקונסולה של בגירסתה העדכנית, יחד עם המשחק Forza Motorsport 6, משלוח לישראל ותג מחיר אטרקטיבי

אם המתנתם בסבלנות בכדי לראות את ההשפעה החיובית של קיצוץ מחירי המשחק ברחבי העולם לפני שאתם את הרכישה – כעת יש לכם הזדמנות פז.

אמאזון גרמניה מציעה עתה את קונסולת ה- של מיקרוסופט, בגירסת PAL עדכנית עם פנימי בנפח טרה-בייט ויחד עם כותר המירוצים הפופולרי Forza Motorsport 6 – במחיר של 340 יורו בלבד.

חדשות טובות עוד יתר הן שהמוצר נשלח לישראל על ידי עצמה, ללא צורך בשירותי חברות שילוח חיצוניות – ולאחר הורדת המיסוי המקומי ותוספת המיסוי הישראלי המחיר הסופי המלא נעמד על 390 יורו – או כ-1,605 ש"ח בהמרה ישירה.

להתנפל?
להתנפל?

כל מי שהתעניין ברכישת הקונסולה כבר יודע כי מדובר בהנחה של כ-400 ש"ח לפחות לעומת המחירים אותם ניתן למצוא כרגע בארץ למוצר בחבילה דומה – ולנו לא נותר אלא להמליץ למתעניינים לנצל את ההזדמנות בהקדם, כי סביר להניח שהמכשירים האלו ייחטפו בתוך כמה שעות בלבד. בהצלחה!

תגיות
Back to top button
Close
Close