כותר המירוצים השאפתני Assetto Corsa זמין בסטים בגירסה מלאה • HWzone
גיימינג

כותר המירוצים השאפתני Assetto Corsa זמין בסטים בגירסה מלאה

לאחר קרוב לחמש שנות ויותר משנה של בדיקות ציבוריות, משחק המירוצים שמתיימר להחזיר עטרה למחשב האישי זמין לרכישה בגירסה מלאה ורשמית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם אתם חובבי משחקי מירוצים מושבעים, ובייחוד חובבי משחקי מירוצים למחשב האישי – כנראה שאת Assetto Corsa אין צורך להציג בפניכם. בדומה ל-Project CARS של Slightly Mad Studios הבריטית, Assetto Corsa של המפתחת האיטלקית Kunos Simulazioni שם לעצמו למטרה להעניק לאנשי ה- חוויית מירוצים מתקדמת, אותנטית, איכותית ומרהיבת מראה, בדומה לזו ממנה נהנים שחקני הקונסולות במסגרת סדרות כמו Gran Turismo ו-Forza Motorsport.

Assetto Corsa הושק דרך פלטפורמת ה-Early Access של סטים לפני קצת יותר משנה, וזכה להתעניינות נאה מהשחקנים ומתגובות חיוביות מאוד. באוקטובר 2014 עודכן הכותר לגירסת Release Candidate שנתנה לשחקנים טעימה מהתכולות ה"כמעט סופיות" – ועתה מגיע רגע האמת, עם ההשקה הרשמית של גירסה 1.0 המלאה והסופית.

Assetto Corsa בגירסתו המלאה זמין לרכישה כעת דרך החנות של סטים, בעלות של 35 דולר אשר מהווה הנחה של 33 אחוז ממחיר מלא של 50 דולר. הכותר מציע כרגע מצב משחק 'קריירה' מורחב, 40 דגמי מכוניות ו-16 מסלולים שונים, כאשר באופן טבעי וכיאה למשחק שמגיע ממפתחת קטנה אך שאפתנית תכנים נוספים עתידים להמשיך ולהגיע בעתיד הנראה לעין.

asstt

האם המשחק עומד בציפיות ושווה את המחיר? מספר קטן מאוד יחסית של ביקורות (מגולשים ומבקרים כאחד) מצהירים בבטחון שהתשובה היא כן – ואתם מוזמנים לספר לנו מה דעתכם במידה ויצא לכם להתנסות.

אחד העיסוקים המועדפים על חובבי Assetto Corsa הוא להשוות את המראה, התחושה והסאונד של הכותר האהוב שלהם לאלו של מתחריו העיקריים


תגיות
Back to top button
Close
Close