שעות אחרונות להצעה: משחק חינם מחנות הגיימינג של Epic • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

שעות אחרונות להצעה: משחק חינם מחנות הגיימינג של Epic

נותרו לכם שעות בודדות לאסוף את כותר החשיבה הסוריאליסטי GNOG אל תוך הספרייה הדיגיטלית שלכם ללא תשלום – ולהמתין לבואם של צמד משחקים חינמיים נוספים ומרשימים במיוחד

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חשבנו ששגעון חלוקת משחקים ללא תשלום בזוגות מדי שבוע בחנות ה- המקוונת הסתיים לו, אך לשמחתנו נראה שטעינו והיה מדובר רק בהפוגה זמנית לשבוע – אז אם תחליטו להשקיע דקות בודדות מזמנכם במשך היממה הקרוב תוכלו להוסיף לעצמכם לא פחות משלושה כותרים חינמיים מעניינים וראויים בהחלט.


המשחק שיהיה זמין באופן חופשי לכל הרשומים לפלטפורמה הצעירה של חברת Epic Games ביממה הקרוב (עד לסוף יום חמישי, ה-15 באוגוסט) עונה לשם GNOG והושק במקור בשנה שעברה בהתבסס על מנוע ה-Unity הפופולרי. במשחק הזה יהיה עליכם למצוא דרך החוצה מתוך ראש של מפלצות ענק, בעולם מוזר ומשעשע שלא ממש דומה לשום דבר אחר שפגשתם בחייכם.

משחק ביזארי ומיוחד שמחכה לכם בשעות הקרובות בלבד

העלות הרשמית המלאה של GNOG עומדת על 10 דולר, כך שכמו תמיד מדובר בהטבה חביבה בהחלט שכדאי לכם לנצל – אפילו אם אין לכם תוכניות להתחיל ולשחק בכותר באופן מיידי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Epic Store

החל ממחר ההיצע החינמי יתעדכן פעם נוספת – ואתם תוכלו לאסוף צמד יצירות מוכרות ומרשימות הרבה יותר: Hyper Light Drifter ו-Mutant Year Zero.

Hyper Light Drifter הוא משחק פעולה-תפקידים דו-מימדי עטור שבחים שהושק בשנת 2016 ואילו Mutant Year Zero הוא משחק פעולה טקטי נהדר בעל מאפיינים דומים למשחקי XCOM המודרניים אשר הגיע אל השוק רק בסוף שנת 2018 ובמחיר מלא של לא פחות מ-40 דולר – כך שיהיה מדובר כאן בדיל עסיסי במיוחד, אולי יותר מכל הצעה חינמית אחרת ב- עד היום. אל תפספסו אותה!

החל ממחר ולמשך שבוע שלם – גם כמות וגם איכות בחבילה אחת

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחקים ב-Epic Store
תגיות
Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך