חינם, בזול או גם וגם: מבצעי הגיימינג של השבוע

צמד כותרים ללא עלות ממתינים לכם בימי השבוע הקרוב ב-Epic Games Store, בנוסף לדילים עדכניים ב-Humble Bundle

שבוע חדש נהדר עבור הגיימרים נמצא בפתח – ואנחנו כאן עם הדילים שלא תרצו להפסיד, שמתחילים כמיטב המסורת בחנות המקוונת של חברת Epic Games.

צמד משחקים חינם אין כסף ממתינים לכלל המשתמשים הרשומים עד ליום חמישי הקרוב, ה-15 ביולי, בשווי משולב מלא של כ-88 שקלים. הראשון שבהם הוא Bridge Constructor: The Walking Dead, כותר חשיבה פיזיקלי חביב שמקבל ספין עלילתי מעניין עם כניסה אל יקום הקומיקס והטלוויזיה של המתים המהלכים. ראוי לציין כי ב-Steam יש חמישה פרקים נוספים תחת סדרת Bridge Constructor שמהם תוכלו ליהנות אחרי שתסיימו עם היצירה הזו – כולל אחד שמתכתב עם העולם של משחקי Portal מבית וואלב.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

ridge Constructor: The Walking Dead

Ironcast הוא החינמי השני לשבוע זה – משחק אסטרטגיה וטקטיקה בלתי רגיל שמשלב בין מספר ז'אנרים עם גרסת Steampunk אלטרנטיבית לימי המאה ה-19. אם תתלהבו תוכלו לרכוש חבילה הכוללת צמד מפקדים חדשים בתור תוספת, במחיר של 16.95 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Ironcast

החל מיום חמישי הקרוב, הצמד החינמי המדובר יוחלף בצמד חינמי אחר – עם משחק ההרפתקאות והחשיבה Obduction מבית חלק מיוצרי סדרת Myst האגדית וגם משחק האסטרטגיה והניהול Offworld Trading Company.

Obduction

במעבר אל גזרת האתר Humble Bundle נפגוש בחבילת כותרי אסטרטגיה חדשה תחת השם Unleash Destruction Bundle, שכוללת 6 כותרים, זוג חבילות DLC וקופון הנחה עבור כותר נוסף בתמורה למחיר של 12 דולר, או 40 שקלים לערך. חובבי סדרת Warhammer 40K יוכלו ליהנות מגישה אל המשחק Gladius: Relics of War יחד עם צמד חבילות הרחבה, עם תוספת של המשחקים Master of Magic, Distant World: Universe, Field of Glory 2, Battlestar Galactica Deadlock ו-Strategic Command WWII: World at War. במילים אחרות, יש כאן משהו כמעט לכל אחד, מהעבר הרחוק, דרך העבר הלא-כל-כך רחוק ועד לעולמות העתיד והפנטזיה.

בתור בונוס אחרון, רוכשי החבילה יהנו מקופון הנחה של 15 אחוזים עבור כותר אסטרטגיה חדש נוסף שיושק רשמית בהמשך החודש הנוכחי, Warhammer 40K: Battlesector (במחיר של 30.6 דולר לאחר הוזלת הקופון והוזלה מובנית נוספת של 10 אחוזים הזמינה לכולם, במקום עלות מומלצת שלמה של 40 דולר).

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

המנויים הקיימים והמתעניינים הטריים בשירות ה-Humble Choice שמעניק גישה לצמיתות אל 12 משחקים שונים בכל חודש ישמחו להתרשם ממבחר מפתיע לחיוב עבור יולי, עם שלושה כותרים בולטים וגדולים – הגרסה המחודשת והמשופרת ל-Yakuza 3, משחק האקשן-תפקידים הדיסטופי The Surge 2 ומשחק המירוצים Dirt 5.

בהתחשב בכך שרק Dirt 5 המדובר הושק לפני פחות משנה במחיר מומלץ מלא של 60 דולר, וכאן ניתן לקבל אותו יחד עם 11 אחרים בתמורה לתשלום של 12 דולר או אפילו פחות – נראה כי יש כאן עסקה איכותית עד מאוד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד משחקי חודש יולי 2021 בשירות ה-Humble Choice

צמאים לעוד? נותרה לכם יממה אחרונה בה ניתן להוריד ולנסות את משחק הפעולה-אימה האסינכרוני Dead by Daylight, בו תוכלו לגלם כמה מהדמויות הכי מפורסמות בעולם האימה הקולנועי או את אחד מהקורבנות שמנסים לשרוד את הלילה בכל מחיר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Dead by Daylight

משחק חינמי נוסף ליממה הקרובה הוא The Crew 2 של Ubisoft, שמציע גרסה מוקטנת של ארצות הברית בתוך עולם חופשי להתחרות בו לצד שחקנים אחרים באינספור כלי רכב. שימו לב כי נדרש מינוי ויישום uPlay בכדי ליהנות מהמוצר, גם במסגרת שלב ההדגמה החינמי וגם אחרי שהוא יסתיים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

The Crew 2