חוגגים חצי מיליארד: PlayStation 4 בגרסה שקופה למחצה (עודכן) • HWzone
גיימינגכתבות נבחרות

חוגגים חצי מיליארד: PlayStation 4 בגרסה שקופה למחצה (עודכן)

עדכון: מן העבר השני, גם למיקרוסופט יש קונסולת מיוחד מאוד ונדירה עוד יותר שמצפה למצוא לעצמה בית חדש – מכשיר מוזהב אמיתי שמצופה ב-24 קראט עם בקר מוזהב תואם, אשר תוענק לזוכה במיזם מעניין של החברה שנקרא Live Quests ומדרבן את השחקנים להשלים אתגרים שונים שקשורים לקונסולה שלהם ולמשחקים שכבר בבעלותם.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מוזהבת אחת ויחידה במינה – כנראה תהיה שווה עוד הרבה יותר בעיני האספנים מאשר גרסת 500 המיליון מאת סוני

הכתבה המקורית: "גוון" חדש ומרהיב של הקונסולה המצליחה מבית במהדורה מוגבלת מציין רף מכירות עגול ועצום שאליו הגיעה החברה בתוך קצת יותר משני עשורים

זה לא סוד שקונסולת ה- 4 היא המובילה בדור אמצעי הגיימינג השמיני לסלון הביתי, עם התמקדות מחודשת ומוצלחת מאוד במשחקים איכותיים בלעדיים ותמחור תחרותי יותר שאיפשרו לתקן את טעויות עידן ה- 3 ולהחזיר לסוני את הכתר בו החזיקה מאז שהחליטה להיכנס אל התחום בסערה, אי שם באמצע שנות התשעים.

המספרים הנוכחיים של היצרנית היפנית הם עצומים, וכוללים מעל ל-83 מיליון יחידות PlayStation 4 ו-PlayStation 4 Pro שנמכרו לחנויות השונות ברחבי הגלובוס (סביר להניח כי גם מספר הקונסולות שנמכרו בפועל לצרכנים עצמם כבר חצה רף של 80 מיליון יחידות, ובכך חלף כבר בשלב הזה על פני סך המכירות הכוללות של ה-PS3) – שמביאים את מספר ה- הכוללות שנמכרו מאז הדור הראשון ליותר מ-500 מיליון יחידות! 525 מיליון, אם רוצים לדייק – כשהיד ללא ספק עוד נטויה להמשיך ולהתקדם אל עבר המיליארד כמובן.

חגיגה לסוני, חגיגה לאספנים שאוהבים משחקים וכל מה שנלווה להם

אז איך חוגגים הישג מסחרי יוקרתי שכזה שרק נינטנדו הגיעה אליו בעבר (ועם יתרון זמנים של כעשור וחצי על פני סוני, ראוי לציין)? באמצעות גרסה נדירה של סיפור ההצלחה הנוכחי, כמובן. גרסת 'תודה' לאספנים של קונסולת ה- 4 Pro תוצע למכירה החל מהשבוע הנוכחי, ב-24 באוגוסט, בהיקף של 50,000 יחידות בלבד אשר צפוי להיחטף במהירות גבוהה – כשהמאפיין הייחודי שלה הוא מעטפת בצבע כחול כהה בעלת שקיפות חלקית, המאפשרת הצצה קטנה אל מה שנמצא ומה שמתרחש בפנים. המחיר יעמוד על 500 דולר ו-500 יורו, ויכלול גם בקר DualShock 4 שקוף למחצה ומצלמת PS Eye בצבע תואם.

אחרי סיפתח בתחום הסמארטפונים – גם הקונסולות שלנו מתחילות להיות חצי-שקופות

בקרי משחק בגוון כחול-שקוף וגם אוזניות ייחודיות בגוון מוזהב צפויות להימכר גם בנפרד מהמארז המוגבל ובכך להיות נפוצות קצת יותר – אך אין ספק כי הקונסולה בגרסת ה-500 מיליון עוד תהפוך לפריט נחשק שיימכר בעשרות ומאות אחוזים מעל לערכו הסטנדרטי במוקדם או במאוחר. היי, אולי עוד נראה את סוני הופכת את המגמה למסורת חדשה, ונראה השקות של גרסאות חגיגיות בכל מעבר רף עגול במכירות – כך שלכמה שיותר ברחבי הגלובוס תהיה הזדמנות לחגוג ביחד איתה.

נקווה שלפחות חלק קטן מן המלאי המוגבל של גרסת ה-500 מיליון יגיע לישראל


תגיות

2 תגובות

  1. לא חבר טוב של מיקרוסופט אך האקס בוקס נראה טוב מאוד,
    למרות שאני איש של יהלומים ;)

  2. הם כבר לא יודעים מאיפה להוציא עוד כסף מאנשים,
    אז מוכרים להם את אותו השיט בעטיפה יפה יותר.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close