חוגגים חצי יובל לסדרת The Elder Scrolls: הנחות גדולות וגם חלוקת משחק ללא תשלום

סדרת משחקי התפקידים המהוללת חוגגת את יום הולדתה עם החנות בחנות של – וחלוקה של Morrowind בגרסתו המלאה ללא עלות כלל בפלטפורמה המקוונת של עצמה

ההצלחה האדירה של Oblivion ו- הפכה את השם The Elder Scrolls לכזה שמוכר היטב כמעט לכל חובב משחקים ברחבי הגלובוס – ועתה כשמציינים 25 שנים בדיוק שחלפו מאז הושק Arena (ב-25 במרץ 1994), הכותר השאפתני שהחל את דרכה של הסדרה עבור חברת , זו סיבה למסיבה עבור כולנו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יישום ה-.net השולחני הטרי של המפתחת והמפיצה האמריקאית מציע לכל הרשומים והנרשמים אליו דיל נאה למדי במסגרת החגיגות – עותק דיגיטלי של The Elder Scrolls: Morrowind הוותיק אך איכותי, בגרסת Game of the Year השלמה אשר כוללת גם את חבילות ההרחבה Bloodmoon ו-Tribunal. הכותר הזה יחגוג אמנם יום הולדת 17 משלו בקרוב – אך עדיין יכול להוות תוספת איכותית לספרייה דיגיטלית של חובבי הז'אנר, בעיקר תודות לאינספור מודים שהושקו עבורו ומגדילים את ערכו ואת הרלוונטיות שלו בעידן המודרני בעשרות מונים.

הפעלתם את קליינט ה-.net השולחני? כל שנדרש הוא להזין את הדור TES25TH-MORROWIND בכדי לקבל את המשחק החינמי שלכם – רק עד ליום ראשון, ה-31 במרץ

במקביל, בחנות של פלטפורמת Steam ניתן למצוא הנחות של עד 50 אחוז במחיר משחקי TES השונים: החל מ-32.5 שקלים עבור גרסת Game of the Year השלמה של Oblivion המשובח (ומחיר זהה גם עבור גרסת Game of the Year של Morrowind, לטובת אלו שיעדיפו להימנע מהפלטפורמה המקבילה של Bethesda), דרך מחיר של 102 שקלים לגרסת המעודכנת והשלמה של העונה לכינוי Special Edition, וכלה ב-165.74 שקלים ל- VR שמהווה גרסה שלמה ומלאה של הלהיט עבור משקפי שולחניים.

עדיין לא בחנתם את כלל היצירות במסגרת המותג The Elder Scrolls? עכשיו יש לכם הזדמנות נוספת לתקן את דרכיכם בעלות מצומצמת

מעוניינים במשחקי תפקידים המוניים? תוכלו לרכוש גם את חבילת הבסיס של Elder Scrolls Online במחיר מוזל של 42.5 שקלים (כולל חבילת התוכן של Morrowind), ואת חבילת ההרחבה המעודכנת שלו Summerset בעבור 65.4 שקלים נוספים. גיימינג נעים!