חדשות משמחות: קונסולת ה-Xbox One מקבלת עוד קיצוץ במחיר • HWzone
גיימינג

חדשות משמחות: קונסולת ה-Xbox One מקבלת עוד קיצוץ במחיר

רגע לפני שמגיע הדגם המוקטן, המחיר ההתחלתי של קונסולת המשחקים מבית יורד ל-250 דולר בלבד

אם אתם עדיין מתלבטים על העיתוי המיטבי לרכוש בו את הקונסולה הסלונית העדכנית של – יכול להיות שעכשיו זה הזמן הנכון.

בחברה הכריזו על ירידת מחיר (זמנית, לכאורה) לדגם הבסיס, עם של 500GB, מ-280 דולר ל-250 דולר. לא רע בשביל מוצר שהושק לפני קצת פחות משלוש שנים בעלות של 500 דולר.

boss2

כל גירסאות ה- 500GB יהיו זמינות במחיר המבצע – כולל אלו שמגיעות בחבילה עם הכותר Gears of War: Ultimate Edition או עם הכותר Quantum Break

המהלך הזה מגיע כמה ימים בלבד לפני שאל החנויות תגיע באופן רשמי קונסולת ה-Xbox One S המוקטנת והמשופרת, עם של 2 טרה-בייט ותג מחיר מומלץ לצרכן של 400 דולר.

במהלך החודשים הקרובים אנחנו עתידים לקבל גם גירסאות נוספות של ה- S, עם נפח פנימי של טרה-בייט ושל 500 ג׳יגה-בייט, שלכאורה יוצעו במחיר 350 דולר ו-300 דולר בהתאמה – כך שהתהייה המרכזית שלנו בנוגע לדגם "השמן" של הקונסולה ומחירה החדש היא האם מדובר בהכנה להמשך קיומו לצד הדגמים הקומפקטיים, או במעין מכירת חיסול שתאפשר להפסיק לגמרי את המכירה שלו לקראת סוף השנה.

boss

לקנות עכשיו או להמתין לדגם החדש, זו השאלה הגדולה

מחירה של ה- בארץ הוא קורץ מאוד כבר עתה, ועומד על סכום התחלתי של 1,150 ש"ח (ללא תוספת של משחק) במספר חנויות  שמבצעות ייבוא מקבילי עצמי – אך אנחנו בכל זאת נקווה שהקיצוץ החדש יסייע למחיר להצטמק עוד יותר, לכיוון של מספר תלת ספרתי.

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close