חדשות משמחות: קונסולת ה-Xbox One מקבלת עוד קיצוץ במחיר

רגע לפני שמגיע הדגם המוקטן, המחיר ההתחלתי של קונסולת המשחקים מבית מיקרוסופט יורד ל-250 דולר בלבד

אם אתם עדיין מתלבטים על העיתוי המיטבי לרכוש בו את הקונסולה הסלונית העדכנית של מיקרוסופט – יכול להיות שעכשיו זה הזמן הנכון.

בחברה הכריזו על ירידת מחיר (זמנית, לכאורה) לדגם הבסיס, עם כונן קשיח של 500GB, מ-280 דולר ל-250 דולר. לא רע בשביל מוצר שהושק לפני קצת פחות משלוש שנים בעלות של 500 דולר.

boss2

כל גירסאות ה-Xbox One 500GB יהיו זמינות במחיר המבצע – כולל אלו שמגיעות בחבילה עם הכותר Gears of War: Ultimate Edition או עם הכותר Quantum Break

המהלך הזה מגיע כמה ימים בלבד לפני שאל החנויות תגיע באופן רשמי קונסולת ה-Xbox One S המוקטנת והמשופרת, עם כונן קשיח של 2 טרה-בייט ותג מחיר מומלץ לצרכן של 400 דולר.

במהלך החודשים הקרובים אנחנו עתידים לקבל גם גירסאות נוספות של ה-Xbox One S, עם נפח אחסון פנימי של טרה-בייט ושל 500 ג׳יגה-בייט, שלכאורה יוצעו במחיר 350 דולר ו-300 דולר בהתאמה – כך שהתהייה המרכזית שלנו בנוגע לדגם "השמן" של הקונסולה ומחירה החדש היא האם מדובר בהכנה להמשך קיומו לצד הדגמים הקומפקטיים, או במעין מכירת חיסול שתאפשר להפסיק לגמרי את המכירה שלו לקראת סוף השנה.

boss

לקנות עכשיו או להמתין לדגם החדש, זו השאלה הגדולה

מחירה של ה-Xbox One בארץ הוא קורץ מאוד כבר עתה, ועומד על סכום התחלתי של 1,150 ש"ח (ללא תוספת של משחק) במספר חנויות  שמבצעות ייבוא מקבילי עצמי – אך אנחנו בכל זאת נקווה שהקיצוץ החדש יסייע למחיר להצטמק עוד יותר, לכיוון של מספר תלת ספרתי.