adplus-dvertising

חגיגת חבילות גיימינג ב-Humble Bundle

חמש חבילות משחקים משתלמות שונות ממתינות לכם באתר מיזם הגיימינג והצדקה כעת

אחרי תקופה לא קצרה עם מספרים מצומצמים של הצעות שלא תמיד הצליחו להרשים יתר על המידה – נראה כי פלטפורמת ה-Humble Bundle מבצעת קאמבק קטן משלה, עם מספר הצעות קורצות במקביל שכדאי לכל חובב גיימינג לבחון. אחת מהן תהיה זמינה רק למשך שעות בודדות מרגע זה, אז נמליץ להזדרז!

חבילה מבית המפתחת והמפיצה Paradox Interactive כוללת תשעה משחקים וצמד חבילות הרחבה בעבור מחיר התחלתי של 18 דולר, או פחות מ-60 שקלים בסך הכולל, כאשר לכם תהיה אפשרות לקבוע מה החלק היחסי מתוך סכום זה שיועבר לארגון Wikimedia שאחראי על התחזוקה והשיפור המתמיד של האתר ויקיפדיה.

בתמורה לתשלום זה תקבלו גישה אל משחקי האסטרטגיה Empire of Sin, Victoria 2 ו-Imperator: Rome, משחק ה-4X הפופולרי Age of Wonders: Planetfall, משחק הניהול Prison Architect יחד עם זוג חבילות DLC שלו, משחקי התפקידים Tyranny ו-Knights of Pen & Paper 2, חבילת בסיס עבור משחק האסטרטגיה המצליח Crusader Kings 2 (שמוצע בחינם בבסיסו כיום, ללא חבילות ההרחבה הרבות שלו) עם חמש חבילות תוכן ומשחק הדיג Ice Lakes בתור שינוי מרגיע לעומת כל שאר הכותרים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

חבילה מבית סגה שמציינת את יום הולדתו ה-30 של הקיפוד הסגול המפורסם שלה, סוניק, מקיפה לא פחות מ-11 משחקים שונים וזוג חבילות DLC בתמורה למחיר כולל של 10 דולר בלבד, או פחות מ-35 שקלים.

שלושה משחקי מירוצים של Sonic, זוג משחקים מסדרת Sonic Adventure, צמד הפרקים של Sonic the Hedgehog 4 שניסה להחזיר את המותג אל מקורותיו בעידן המודרני תוך הצלחה חלקית, Sonic Mania שהצליח להזיר עטרה ליושנה באופן מרשים לפני כמה שנים ועוד – כל אלו ימתינו לכם למשך חמישה ימים נוספים מרגע כתיבת שורות אלו, עד ליום רביעי ה-10 בנובמבר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

חבילת משחקי המכות והקרבות עליה כבר סיפרנו לכם בשבוע שעבר זכתה להארכה של כמה ימים נוספים לזמינות שלה, כך שאם עוד לא רכשתם אותה יש הזדמנות אחרונה בהחלט לכך, כאשר גם כאן את החלק הארי של הכסף שלכם תוכלו לבחור לתרום ל-Wikimedia Foundation.

בהשקעה של 12 דולר או פחות מ-40 שקלים תוכלו לקבל גישה אל SoulCalibur 6 ולקבל הנחות משמעותיות עבור צמד חבילות ה-Season Pass שלו שמוסיפות לוחמים נוספים אל החגיגה, משחקים צנועים אך מוצלחים שעונים לשמות Slap City ו-One Finger Death Punch 2, משחקים מפורסמים הרבה יותר כמו Killer Instinct המודרני, Injustice 2 במהדורה השלמה שלו, Mortal Kombat XL וגם Power Rangers: Battle for the Grid.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

חבילה שמתמקדת במשחקי ז'אנר ההישרדות תוכל להעשיר את ספריית המשחקים שלכם ב-Steam בשבעה כותרים בתמורה לתשלום של 15 דולר, או מעט יותר מ-45 שקלים. המשחקים בהצעה זו הם Die Young, Empyrion – Galactic Survival, The Wild Eight, Dead in Vinland, How to Survive 2 ו-Breathedge ו-SCUM הפופולריים מהשנים האחרונות, כאשר כולם נהנים מממוצע ביקורות חיוביות של 69 אחוזים ומעלה מהשחקנים בפלטפורמת הגיימינג של וואלב.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

חבילה אחרונה וחביבה שתהיה זמינה לרכישה לפרק הזמן הארוך ביותר, נכון לרגע זה, מתמקדת במשחקיה של המפתחת Aspyr, אשר סייעה ביצירת כמה כותרים פופולריים ומפורסמים עד מאוד כהכנה מתבקשת למיזם הכי גדול שלה מאז שנוסדה עם הרימייק של Knights of the Old Republic.

בתמורה לתשלום של 12 דולר או יותר תוכלו לקבל את הגרסה המלאה של משחק האסטרטגיה Civilization: Beyond Earth, את הטרילוגיה המשובחת Borderlands: The Handsome Collection, את הגרסה המלאה של BioShock Infinite, את כותרי ההרפתקאות Layers of Fear ו-Fahrenheit: Indigo Prophecy ואת המשחקים Morkred ו-Lightmatter.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle