חבילות משחקים בשפע, עכשיו ב-Humble Bundle וב-Fanatical

בואו לשמוע על עוד הזדמנות זולה ומשתלמת להעשיר את הזמן הפנוי שלכם באופן דיגיטלי

אתר מיזם ה-Humble Bundle המועדף עלינו התעדכן עם עוד הצעות נחמדות לחובבי הגיימינג, ובמקביל אליו החנות המקוונת Fanatical מציעה בימים אלו מספר גדול של חבילות משחקים משתלמות משלה. נשמע מעניין? נהדר – ריכזנו עבורכם הכל במקום אחד על מנת שתוכלו להרוויח מבלי לבזבז זמן מיותר. תהנו!

חבילת Springtide Indies תהיה זמינה לעוד שמונה ימים מרגע זה, עם תשעה כותרי אינדי שונים ומשונים בתמורה לתשלום של 10 דולר או 34 שקלים בערך – כאשר מתוכו ניתן להחליט על הפקדה של עד 85 אחוזים לעמותת Wikimedia המתחזקת ומפתחת את וויקיפדיה.

בתמורה לכסף שלכם תקבלו עותקי Steam עבור המשחקים Paper Beast, Recompile, Sigma Theory, Out of Space, Tiny Lands, Dungeon Rushers ואחרים – מושלם עבור אלו שאוהבים להתנסות בכותרים וז'אנרים שונים במקום להתמקד במספר מצומצם של יצירות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

חבילת Battles of Yore תהיה זמינה למשך 13 ימים נוספים, עם שבעה כותרים ועוד זוג חבילות DLC שהמשותף להם הוא התמקדות בתקופות ישנות של טירות, אבירים, מלכים ולפעמים גם מפלצות.

בתמורה ל-13 דולר או 45 שקלים לערך (שמהם פעם נוספת ניתן להקצות חלק גדול לטובת Wikimedia, או אחד ממאות ארגוני צדקה אחרים מרחבי העולם על פי העדפתכם) תקבלו את כותר התפקידים הקלאסי Pathfinder: Kingmaker יחד עם זוג חבילות הרחבה שלו, משחק הפעולה CROSSBOW: Bloodnight, המשחקים Ember ו-Tyranny ואחרים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

חבילה שלישית ואחרונה לעת עתה במיזם מיועדת לכל מי שתכננו לצלול מתישהו אל תוך עולם הבנייה והניהול הממכר של Cities: Skylines המצליח אך לא מצאו את הזמן הנכון לשם כך – עם אפשרות לקבל את גרסת הבסיס בתוספת ל-30 חבילות הרחבה שונות שלו בתמורה ל-20 דולר, שהם פחות מ-70 שקלים.

לצד כל התוכן הזה תקבלו גם קופון הנחה של 20 אחוזים לרכישת אוסף חבילות ה-DLC של המשחק שהושקו עד כה ב-2022 לטובת השלמת החוויה, במידה ותהיו מעוניינים בכך – אם כי אין ספק שגם התמורה שמקבלים בעבור 20 דולר ללא תוספות היא מרשימה מאוד ואמורה להעניק עשרות רבות אם לא מאות שעות של תעסוקה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

בחנות המקוונת של Fanatical תוכלו לאסוף את BioShock: The Collection, אשר כוללת את כל שלושת המשחקים העיקריים בסדרה האיקונית יחד עם תכני ה-DLC שהושקו עבור BioShock 2 ו-BioShock Infinite בעבור 10.79 דולר, או 37 שקלים בקירוב, עם הפעלה באמצעות חשבון ה-Steam האישי שלכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical

עדכון: בשבוע הקרוב אין סיבה לקנות את החבילה הזו – משום שהיא מוצעת חינם לגמרי ב-Epic Games Store!

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת החבילה ב-Epic Games Store

טרילוגיית XCOM של העידן החדש, עם XCOM: Enemy Unknown וחבילת ההרחבה הנהדרת XCOM: Enemy Within, עם XCOM 2 במהדורה המלאה שלו עם חמש חבילות DLC ועם חבילת ההרחבה War of the Chosen – ועם פרק הספין-אוף XCOM: Chimera Squad, יחד בעבור 14.89 דולר או 50 שקלים בערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical

חבילת משחקי אסטרטגיה מלחמתיים מודרניים משולשת תביא לכם גישה אל גרסאות ה-Steam של Wargame: Airland Battle, Wargame: European Escalation ו-Act of War: Reboot Edition ביחד בתמורה ל-5.99 דולר בלבד (עשירית מהמחיר המוצהר השלם שלהם), או כ-20 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical

דיל שעונה לשם Build Your Own Headline Bundle מציע להצטייד בשלושה כותרים חדשים בעבור 4.99 דולר, בחמישה כותרים ב-7.99 דולר או בשבעה כותרים תמורת 9.99 דולר – מתוך רשימה שכוללת כמה שמות מוכרים יחסית כדוגמת Rebel Galaxy Outlaw, Road Redemption, Painkiller Overdose, Victor Vran, Call of Juarez: Bound in Blood ו-Neveinth. אם יש לכם חיבה למשחקים שלא בהכרח הושקו בשנה או בשנתיים האחרונות, זה המקום הנכון להצטייד בו בתחמושת לשעות הפנאי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical