השחקנים במתח: סוני תחשוף את ה-PlayStation 4 Neo המשופרת בקרוב מאוד • HWzone
גיימינג

השחקנים במתח: סוני תחשוף את ה-PlayStation 4 Neo המשופרת בקרוב מאוד

סוני שלחה הזמנות למסיבת עיתונאים שתיערך בחודש הבא, וההערכה הרווחת היא שזה יהיה הזמן המתאים שלנו להכיר את המתחרה ל-Project Scorpio

הענקית היפנית מתכננת לשים קץ לשמועות שהתרוצצו בחצי השנה האחרונה על הדגם החדש של ה-Playstation 4. ההערכה הייתה שייחשף במסיבת העיתונאים של החברה בתערוכת המשחקים E3 שנערכה לפני חודשיים, אך בסופו של דבר רק מיקרוסופט, היריבה הגדולה של סוני ב-15 השנים האחרונות, חשפה דגם משודרג של הקונסולה שלה.

השבוע שלחה החברה הזמנות לאירוע שתערוך בניו יורק ב-7 בספטמבר. ההזמנות מציינות כי באירוע ייחשפו עדכונים על ה-PS4 ועל "עסקי ה-Playstation". הצפי הוא שה-PS4 Neo, הדגם המשודרג, ייחשף במסגרתו ויושק לקראת עונת החגים הקרובה.

האירוע יתקיים בספטמבר, באותו המקום בו הוכרזה לראשונה ה-PS4
האירוע יתקיים בספטמבר, באותו המקום בו הוכרזה לראשונה ה-PS4

סוני עדיין לא חשפה, מן הסתם, כמה משודרגת תהיה ה-Neo, אך דיווחים ברשת מצביעים על שיפור חומרתי שמטרתו לאפשר הרצת משחקים בצורה סבירה ברזולוציית ותמיכה מלאה במציאות מדומה. לשם כך תצויד במעבד בעל מהירות שעון מומהרת מ-1.6 ל-2.1 גיגה-הרץ, וב-18 יחידות עיבוד גרפיות נוספות.

סביר להניח שהגרסה החדשה גם תכלול כונן שיאפשר הרצת תוכן וידאו ב-4K, שכן ה- S – גרסת הביניים החדשה של – כבר כוללת כזה. המשחקים העתידיים, כך מבטיחים בסוני, ירוצו כולם גם על הקונסולה הקיימת.

ערכת המציאות המדומה שתגיע באוקטובר (צילום: סוני)
ערכת המציאות המדומה שתגיע באוקטובר (צילום: סוני)

ערכת המציאות המדומה המיועדת לדגם הקיים, ה- VR, תצא לשוק ב-13 באוקטובר השנה. היא תתמוך במספר מצומצם יחסית של משחקים בהשקה, אך בהמשך תעבוד עם גרסאות של משחקים גדולים, כמו Project Cars ו-Ark.

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close