הקיץ הגיע גם אליהם: הנחות גדולות בחנות ה-Origin של EA Games

זקוקים לכותרי מירוצים, ספורט או פעולה חדשים להעביר איתם את הזמן? אתם כנראה במקום הנכון

מבצעי קיץ חמים זמינים כעת לא רק ב-Epic Games Store ובחנות של Steam אלא גם בפלטפורמות מקוונות אחרות עבור אנשי ה-PC למיניהם – כולל ב-Origin מבית EA Games, עם הנחות בשיעור של עד 75 אחוז על כותרים עדכניים וותיקים כאחד. מה תוכלו למצוא בפנים? אספנו כמה המלצות שאותן תוכלו לבחון ולשקול עד לסיום המיזם, ב-7 ביולי.

It Takes Two, להיט ה-Co-Op האיכותי של EA ושל סטודיו האינדי Hazelight מהשנה שעברה מקבל קיצוץ של 60 אחוזים ממחירו המלא ומוצע בעבור 16 דולר, או 57 שקלים בקירוב.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

חובבי הכדורגל שלא מצאו זמן להשתדרג לגרסה העדכנית ביותר של FIFA יכולים לעשות זאת עכשיו, עם הגרסה הסטנדרטית של FIFA 22 במחיר 9.6 דולר בלבד או פחות מ-35 שקלים – זמן קצר לפני ההשקה המיועדת של הפרק המעודכן הבא בתור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

משחק הפעולה המופתי Titanfall 2 מוצע במחירים מצחיקים של 4 דולר למהדורת הבסיס או 4.8 דולר למהדורה האולטימטיבית עם מספר חבילות DLC – פחות מ-20 שקלים בשני המקרים עבור חוויה איכותית בהחלט של מספר שעות לפחות

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

המארז הכפול המחודש והאיכותי Command & Conquer Reamstered Collection מוצע לכל חובבי האסטרטגיה (וגם לאלו שלא ממש, בעצם) במחיר של 7 דולר בלבד, או 25 שקלים בקירוב.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

הגרסה המחודשת של Need for Speed Hot Pursuit הנהדר זמינה כעת במחיר של 6 דולר במקום 30 דולר במעמד ההשקה, כלומר 22 שקלים לערך במקום כמעט 110 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

גם Need for Speed Heat, הפרק האחרון בסדרת המירוצים הוותיקה והמפורסמת (שאינו מהווה חידוש לפרק קודם), זמין במחיר קורץ של 12 דולר עבור מהדורת הבסיס שלו או 14 דולר למהדורת הדלוקס הדיגיטלית, אחרי קיצוץ של 80 אחוזים מהמחיר המומלץ בשני המקרים

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

צמד משחקי הפלטפורמה המקסימים Unravel ו-Unravel 2 זמינים במחיר 5 דולר האחד, או 18 שקלים בקירוב – הזדמנות זולה קורצת להעביר כמה שעות במראה ובגישה שונים מהמוכר ומהנפוץ.

Unravel – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

Unravel 2 – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

לא מעט מבצעים נוספים, טובים יותר או פחות, ממתינים לכם בעמוד המבצעים השלם של המיזם הנוכחי באתר הייעודי של חברת EA. אם לא מצאתם משהו קורץ מתוך ההמלצות שלנו תמיד תוכלו לצלול לחיפוש עצמאי. שיהיה שופינג מוצלח!

לחצו כאן למעבר אל עמוד ריכוז מבצעי הקיץ השלם ב-Origin