הפתעה בהשקה: ל-Fallout 4 כבר יש מוד ראשון

המשחק המדובר ביותר לשנת 2015 זוכה לשדרוג ויזואלי, עוד לפני שנחת רשמית על מדפי החנויות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


במהלך היום יחל להגיע אל השחקנים Fallout 4, כותר העולם הפתוח הפוסט אפוקליפטי שהוא כנראה הפופולרי ביותר בסביבה מאז 5 האחד והיחיד.


בימים הקרובים אנחנו עתידים לגלות האם המבקרים והשחקנים חושבים שיש כאן משחק שמצליח להתעלות על האיכויות המרשימות שאליהן הגיעו Fallout 3 ו- לפניו, אך כבר עכשיו אנחנו מגלים הפתעה מעניינת – בדמות מוד ויזואלי ראשון, שזמין להורדה ושימוש לפני ההשקה הרשמית.

מדובר במוד קטן ופשוט יחסית אשר עושה שימוש בכלי ה-SweetFX המוכרים משלל כותרים אחרים (ומאפשרים 'הלבשה' של תוספות חזותיות כמעט על כל כותר מבוסס מערכת חלונות), בכדי לתת לבוסטון ההרוסה והרדיואקטיבית מראה קצת יותר חי וחד. סביר להניח שהמראה האפרורי במקצת הקיים בכותר במקור הוא מכוון – אבל אנחנו מוכרחים להודות שגירסת המוד בכל זאת קורצת לנו יותר. השוואות ישירות של השפעת המוד, כמו גם קישור להורדה, תוכלו למצוא בקישור הבא.

Fallout-4-for-PC-on-Ultra-Screenshot-1 Fallout-4-for-PC-on-Ultra-Screenshot-4

Fallout-4-for-PC-on-Ultra-Screenshot-13 Fallout-4-for-PC-on-Ultra-Screenshot-8

Uh98CBs Fallout-4-for-PC-on-Ultra-Screenshot-5

ככה נראה Fallout 4 (ברזולוציית 4K ובהגדרות המירביות של גירסת ה-PC) במצב רגיל

ראוי לציין כי בחודשים הקרובים כל מה שאנחנו נראה הוא מודים מסוג זה, שמשפיעים באופן מינורי יחסית על מראה המשחק – כלי המודינג הרשמיים של המשחק, שמהווים את אחד מהמאפיינים הבולטים ביותר בכל כותריה של המפתחת Bethesda Softworks, אמורים להגיע רק מתישהו במהלך שנת 2016, ורק כשזה יקרה נוכל להתחיל ולראות מודים מטורפים באמת אשר משנים לחלוטין את הסגנון והגישה של המשחק (בערך כמו אינספור המודים מסוג זה שכבר קיימים עבור Oblivion, , Fallout 3 ודומיהם ברחבי הרשת).

fallol fallol1

fallol4 fallol2

fallol5 fallol3

וככה נראה Fallout 4 בשילוב המוד הראשון (אבל ממש לא האחרון) שלו

תהיה לו תחרות קשה ביותר מצידם של The Witcher 3 ו-Metal Gear Solid V, אין ספק, אך האם לדעתכם Fallout 4 בכל זאת יהפוך ל'משחק השנה' של 2015? נשמח לשמוע מה דעתכם בתגובות.


טריילר ההשקה ל-Fallout 4. מתרגשים?