הקיץ בא: הנחות ענק מחכות לכם בחנות ה-GOG

עדכון: שימו לב – במהלך שמונה השעות הקרובות תוכלו לקבל עוד משחק איכותי ללא שום עלות בחנות ה-GOG, שמתקרבת אל הימים האחרונים במיזם ההוזלות הקייצי שלה: משחק הפעולה-פנטזיה המרענן בגוף ראשון Ziggurat מחכה רק לכם. אל תפספסו את ההזדמנות.

הכתבה המקורית: החנות המקוונות ללא הגנות קבצים החלה במבצעי הקיץ שלה לפני שאר המתחרות עם מעל לאלף כותרים במחיר מקוצץ – וגם אחד ממכר שזמין ללא תשלום לכל מי שיזדרז

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יש כאלו שמבחינתם הקיץ כבר כאן – והן מציעים לכם לרכוש משחקים איכותיים במחירים נמוכים. אתם מוזמנים לבחון את הדילים בחנות המקוונת הפופולרית אשר יהיו זמינים בשבועיים הקרובים, וליהנות מחלוקה חינמית של משחק האסטרטגיה הרטרו-מודרני Xenonauts.

לחצו כאן למעבר אל כלל המבצעים

רישום חינמי זריז באתר החנות, או כניסה לחשבון שכבר קיים לכם תאפשר לכם לקבל את המשחק שהושק בשנת 2014, בתור מעין חידוש אלטרנטיבי של משחקי XCOM המוקדמים, ללא עלות כלל – במקום תג מחיר מקורי של 25 דולר. אל תפספסו את ההזדמנות הזו שמוגבלת בזמן.

Xenonauts

לצד הדיל החינמי ישנן הרבה הנחות מעניינות, כאמור: משחק הפעולה העתידני Elex שהושק בשנה שעברה נמכר בחצי המחיר, 25 דולר.

משחק התפקידים האיזומטרי המרענן Tyranny זמין בפחות מחצי ממחירו המלא, 15.3 דולר.

Tyranny

משחק ההרפתקאות, הפלטפורמה והחשיבה The Witness, מבית היוצר של Braid, יכול להיות שלכם בעבור 16 דולר.

משחק הפעולה האלים וההומוריסטי Shadow Warrior 2 זמין בהנחה של 60 אחוזים ממחירו המקורי, 16 דולר.

Shadow Warrior 2

משחק האקשן-תפקידים הקלאסי Nox זמין בעלות מצחיקה של 90 סנט בלבד.

משחק האסטרטגיה והניהול Dungeons 3, העדכני ביותר בסדרה המהווה מעין יורש רוחני ל-Dungeon Keeper, נמכר ב-20 דולר. אם אתם רוצים דווקא לקבל תחושות נוסטלגיות עם המקור תוכלו לעשות גם את זה – Dungeon Keeper המקורי והמשכו זמינים בדולר וחצי כל אחד.

משחק התפקידים בתורות Battle Chasers: Nightwar מוצע בחצי מחיר, או 15 דולר בלבד.

Battle Chasers: Nightwar

משחק האסטרטגיה המצליח Age of Wonders 3 נמכר ב-7.5 דולר.

אם תחליטו לרכוש כמה מהמשחקים שבפלטפורמה, תוכלו ליהנות מעוד תוספות חינמיות – השקעה כוללת של 5 דולר תעניק גישה למשחק ההישרדות הייחודי והמוערך Sunless Sea, ואילו קניות ב-20 דולר יתנו לכם גם את משחק ההרפתקאות החביב Rime. לקינוח, נמליץ לבחון גם את רשימת המשחקים המעודכנת במיזם ה-GOG Connect – שמציעה לכם לקבל עותקים נטולי הגנות קבצים לכותרים שכבר נמצאים בבעלותכם במסגרת . גיימינג נעים!