המתנקשים של Assassins Creed מגיעים להודו ורוסיה • HWzone
גיימינג

המתנקשים של Assassins Creed מגיעים להודו ורוסיה

יוביסופט מכריזה על שני פרקי Chronicles חדשים עבור סדרת Assassins Creed, שיגיעו בחודשיים הקרובים וישלימו את הטרילוגיה הצדדית שהחלה השנה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יתכן מאוד שהוא הלך לאיבוד בין Unity, Rogue ו-Syndicate אי שם בתאי הזכרון שלכם בראש, אך דעו לכם שיוביסופט השיקה כותר Assassin's Creed נוסף במהלך השנה החולפת – Assassin's Creed Chronicles: China, כותר ספין-אוף קטן במבט צד, אשר נכלל בחבילת ה-Season Pass של Unity אך גם הושק לרכישה בנפרד בעבור 10 דולר בלבד.

אותו משחק, שהתרחש בסין של המאה ה-16, זכה לביקורות פושרות עד קרירות בשל מנגנוני משחקיות בסיסיים יחסית שהותאמו בין היתר גם לפלטפורמות משחק ניידות (PS Vita), אך נראה שזה לא מרתיע את – משום שכעת אנחנו מגלים כי שני כותרי Chronicles קטנים נוספים נמצאים בדרכם אלינו כבר בחודשים הקרובים, והם יקחו אותנו להודו ולרוסיה.

asch1

ב-12 בינואר 2016 אנחנו עתידים לקבל את Assassin's Creed Chronicles: India שבו נגלם מתנקש סיקי בהודו של המאה ה-19, על רק הלחימה בין המקומיים לחברת הודו המזרחית הבריטית, וב-9 בפברואר 2016 ינחת גם הפרק האחרון בטרילוגיה הזו, שיקח אותנו לרוסיה של 1918, במהלך ימי המהפכה הקומוניסטית במדינה.

asch

כל אחד מהפרקים האלו עתיד לעלות 10 דולר לשחקני ה-PC וקונסולות ה- וה- 4, כאשר במקביל תוצע גם חבילה עם כל שלושת הפרקים – במחיר קורץ יותר, אנחנו מקווים. לא ברור האם ההשקות הצפופות הללו מעידות על רצון של המפיצה הצרפתית 'להיפטר' מפרוייקט הצד הזה בהקדם או שלא, אבל היי – אם במקרה חששתם ממחסור בתכני Assassin's Creed, כנראה שאין לכם שום סיבה לדאוג. הכותרים ממשיכים לזרום אלינו בקצב מסחרר.

Chronicles: Russia הוא המשחק המודרני ביותר בסדרת Assassin's Creed עד היום, ויהיה מעניין לראות כיצד הוא יתמודד עם הרלוונטיות הגוברת של כלי נשק חמים לעומת הסכינים והחרבות למיניהם שהיוו את הבחירה הטבעית עד כה
Chronicles: Russia הוא המשחק המודרני ביותר בסדרת Assassin's Creed עד היום, ויהיה מעניין לראות כיצד הוא יתמודד עם הרלוונטיות הגוברת של כלי חמים לעומת הסכינים והחרבות למיניהם שהיוו את הבחירה הטבעית עד כה


תגיות

2 תגובות

  1. הגיע הזמן שיוציאו את הסדרה הזאת לגמלאות. הקטע הזה של להוציא משחק כל שנה הרס חצי מתעשיית המשחקים. ומה שהכי עצוב זה שהגיימרים כל כל מטומטמים שהם ממשיכים לקנות.

  2. מסכים איתך ד"ר. עד השלישי היה מעולה. אח"כ זה כבר מוגזם.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close