המשכים ללהיטי אונליין, האופנה החדשה: הכירו את Overwatch 2 • HWzone
גיימינג

המשכים ללהיטי אונליין, האופנה החדשה: הכירו את Overwatch 2

מסתבר ש-Fortnite הוא לא המשחק המקוון הפופולרי היחיד אשר זוכה לעדכון שמציג אותו בתור יצירה חדשה לגמרי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האירוע הגדול של השנה עבור חברת בליזארד (Blizzard) העניק לנו לא רק את החשיפה המבטיחה של דיאבלו 4, אלא גם את Overwatch 2 – כותר ההמשך ללהיט הפעולה התחרותי המקוון של החברה משנת 2016…שמרגיש יותר כמו עדכון גדול או חבילת הרחבה, מאשר כמו פרק חדש לגמרי.

כמה שבועות אחרי "סיומו" של משחק פעולה מתחרה מוכר היטב, Fortnite, ולידתו מחדש בתור Fortnite Chapter 2 עם שלל מאפיינים ותוספות למשחקיות, אנחנו מקבלים את ההכרזה הרשמית גם על העתיד עבור הלהיט העדכני של בליזארד שלו יותר מ-50 מיליון שחקנים שונים ברחבי העולם – עם מנוע גראפי מעודכן, מראה חדש עבור עשרות הגיבורים המוכרים היטב לשחקנים החובבים, גיבורים חדשים לגמרי, מפות משחק חדשות, מצב משחק תחרותי חדש וגם מספר גדול של משימות עלילתיות חדשות עבור הדמויות.

מפות חדשות, אויבים חדשים – ודרישה לתשלום נוסף של 60 דולר? המחיר טרם נחשף אבל זה נשמע כמו אפשרות הגיונית למדי

המפתחת האמריקאית המצליחה ביצעה הכרזה אפקטיבית מאוד עבור Overwatch 2, כמיטב המסורת שלה, עם סרטון עלילה ארוך, מושקע ומרהיב – ועם סרטון משחקיות שמסכם בכמה דקות את רוב החידושים שצפויים לשחקנים אי שם בעתיד, כאשר הפרק יושק רשמית.

סרטון מבוסס גראפיקה ממוחשבת כמו שרק בליזארד יודעת להציע לנו – איכותי עד כדי כך שנוצרת תחושת אכזבה מהעובדה שהחברה איננה עוסקת ביצירת סרטי ב-CGI במשרה מלאה

Overwatch 2 אמנם לא מרגיש כמו יצירה שונה לחלוטין, אך לשמחתנו היוצרים הבהירו כי אינם מתכננים להשאיר מאחור את Overwatch המקורי ואת כל מי שלא יהיו מוכנים להשקיע סכום כסף נוסף בפרק השני – שני המשחקים מיועדים להמשיך ולהתקיים זה לצד זה, כאשר המקור יקבל את תוספות המשחק התחרותי בין שחקנים בשר ודם של Overwatch 2 ויתמוך במשחקים משותפים בין שתי הגרסאות. אלו שירכשו את Overwatch 2 יזכו לגישה אל המשימות העלילתיות החדשות, מנוע המשחק המשופר – ואל כל החפצים הדיגיטליים שאותם צברו ב-Overwatch הראשון, כך שלא תהיה כאן שום תחושת החמצה ושום סיבה מהותית להעדיף את המקור על פני היורש. לכאורה.

התאימות לאחור של Overwatch 2 היא בשורה מעניינת – האם היא באמת תאפשר ל-Overwatch המקורי להמשיך ולפרוח לצד גרסה חדשה ומלאה יותר, או שנועדה בעיקר להרגיע מעריצים קולניים וביקורתיים?

בבליזארד לא מוכנים לגלות, או אפילו לתת רמז, מתי Overwatch 2 יהיה מוכן להשקה הגדולה שלו – אך הבהירו שיעבור עוד לא מעט זמן עד הפעם הבאה בה נקבל עדכונים אודות הכותר. במילים אחרות – לשחקני Overwatch אדוקים יש את כל הסיבות להמשיך לשחק ולהשקיע בגיבורים שלהם, עכשיו כשהם יודעים מה הן התוכניות המסקרנות שנמצאות בהכנה מאחורי הקלעים.


תגיות
Back to top button
Close
Close