המשחקים הגדולים של ה-PlayStation 4 - בשליש מחיר • HWzone
גיימינג

המשחקים הגדולים של ה-PlayStation 4 – בשליש מחיר

סדרת Greatest Hits של חוזרת בגלגול חדש ומשתלם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


סוני ממשיכה לעשות את כל הפעולות הנכונות במסגרת מאמצי הגיימינג שלה, כך נראה – ועכשיו מדובר בהחזרתה של סדרת Greatest Hits המוזלת של כותרים מובחרים, הפעם תחת השם Hits.

15 משחקים ומעלה, רובם בלעדיים לקונסולה הנוכחית של , יוצעו מעתה לרכישה בעלות רשמית של 20 דולר האחד – עם להיטים כמו Bloodborne, Uncharted 4, The Last of Us Remastered ו-Yakuza 0 שנכללים במיזם.

המשחק המוזלים שיוצעו בארצות הברית ובקנדה – באירופה הרשימה תהיה ארוכה אף יותר

הגרסאות המוזלות יוצעו החל מהשבוע הנוכחי בצפון אמריקה והחל מאמצע החודש הבא באירופה (במחיר של 20 יורו ועם מבחר מוגדל של מעל ל-20 יצירות), אם כי סביר להעריך שזמינותם תורחב בהדרגתיות גם לשאר שווקי העולם, כולל זה המקומי שלנו בו הנוכחות של סוני (דרך היבואנית הרשמית) הפכה למשמעותית הרבה יותר בתקופה האחרונה. ניתן לקווח לתג מחיר של 80 שקלים חדשים עבור כותרי ה- Hits, ובמקביל לקוות כי בעל מקרה המחיר לא יעלה על 100 שקלים חדשים למשחק.

בסוני מבטיחים להמשיך לעדכן ולהרחיב את רשימת הכותרים, באופן טבעי, ממש כמו בדורות הקודמים של ה-PlayStation. רשימת משחקי Greatest Hits של ה-PS3 הגיעה להיקף של מעל 90 כותרים במרוצת השנים, למשל – כך שבהחלט יש עוד למה לחכות, אם אתם משתייכים אל אותה קבוצת שאינה ממהרת לבצע רכישות במחיר מלא מיד עם ההשקה הראשונית.

יהיו גם טריים של הקונסולה עצמה – יחד עם כמה כותרים איכותיים, לטובת כל מי שעדיין לא התנסו בהם עד היום

חלק מהכותרים ברשימה הושקו כבר לפני כמה שנים ולא מן הנמנע כי יש סיכוי לרכוש אותם בעלות זולה אפילו יותר מפעם לפעם – אך כעת אנחנו יודעים, לכל הפחות, כי לא תהיה שום סיבה לשלם עליהם יותר מערך נקוב זה, והם יוכלו להוות "חבילת היכרות" מוצלחת לכל אלו שרכשו את הקונסולה רק עתה, או מתלבטים עדיין האם לרכוש אותה או את אחת מיריבותיה.


תגיות
Back to top button
Close
Close