היכונו לכבוש: Age of Empires: Definitive Edition יושק ב-20 בפברואר

השחזור למשחק האסטרטגיה האגדי זוכה לתאריך השקה מעודכן ממיקרוסופט

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חובבי ז'אנר ה-RTS הוותיקים והנאמנים מקבלים סיבה ראשונה להתרגש בשנה החדשה: גירסת ה-Definitive Edition של המשחק Age of Empires, שלמעשה "בונה מחדש" את היצירה שהושקה במקור בשנת 1997 עם התאמה למערכות ורזולוציות תצוגה מודרניות, תושק בעוד חודש בדיוק – ב-20 בפברואר 2018, אחרי שקיבלה דחייה קלה מהשקה מתוכננת בסוף השנה שעברה.


אנחנו כבר יודעים שהגירסה המחודשת תתמוך ברזולוציות גבוהות של עד ומסכים אולטרה-רחבים, באפשרות לשלוט על שדה הקרב מנקודת מבט גבוהה הרבה יותר, עם הרבה יותר יחידות זמינות מבעבר (עד 300 יחידות בסך הכל), עם אפשרות ליצירת תור פקודות ליחידות ולתת פקודות קונטקסטואליות ליחידות השונות – ואפשרות למשחק מרובה משתתפים מקומי או דרך שירות ה- Live של . המחיר – 20 דולר לכל המעוניינים.

זו סצינה שבהחלט לא הייתם יכולים לקבל ב-Age of Empires המקורי

Age of Empires המחודש יכלול גם פס-קול ששופץ ושודרג, קריינות מוקלטת עבור הקמפיינים העלילתיים שלו שלא הייתה קיימת בגרסת המקור – ואפילו עורך מפות וקמפיינים שיאפשר לשחקנים ליצור ולשתף תכנים חדשים בהתבסס על הקיים. בנוסף, ראוי לציין כי המשחק יהיה זמין לרכישה רק דרך החנות הרשמית של 10, ועבור מערכת הפעלה זו בלבד, אם נצא מנקודת הנחה סבירה למדי שאין גרסת אלטרנטיבית שמצפה לנו מעבר לפינה במועד מאוחר יותר.

אחרי השקת גירסה זו – אנחנו אמורים לקבל גרסאות Definitive Edition משופצרות גם למשחק השני בסדרה, גם למשחק השלישי – ולסיום גם פרק רביעי חדש לחלוטין

מתרגשים לקראת בואו של המשחק, או שההגבלה שלו לפלטפורמת הגיימינג הלא-כל-כך אהודה של תגרום לכם להחרים אותו? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות.