הידאו קוג'ימה מרעיף שבחים על Grand Theft Auto V

6 תגובות

יוצר סדרת Metal Gear Solid התרשם מאוד מהסרטון החדש של V ואף מודה שאין לו הרבה סיכוי להתחרות במשחק שמציג חופש פעולה שלא קיים בשום משחק בעולם: "זה עתיד המשחקים"

לקבל מחמאות מיוצר גאון כמו הידאו קוג'ימה (Hideo Kojima) שחתום על סדרת מטאל גיר סוליד, זה משהו שכל יוצר משחקים היה מסמן כרגע של כבוד בקריירה שלו, ולמרות שכאן מדובר במשחק שאין עוררין בנוגע לרמה שלו, יוצרי GTA V בהחלט יכולים לטפוח לעצמם על השכם.


קוג'ימה הרעיף שבחים על סרטון הגיימפליי הרשמי של המשחק Grand Theft Auto V דרך הטוויטר שלו ואף טוען כי למשחק ה"V" שלו, Metal Gear Solid 5 אין הרבה סיכוי להתחרות עם הדבר הגדול הזה שנקרא V:
"ראיתי את הטריילר החדש של Grand Theft Auto V, זה היה מדהים, כל כך מדהים. מידת החופש-זה העתיד של המשחקים! זה ברמה שונה ממשחקים אחרים. אבל בכנות, אני קצת מדוכא. אני לא יכול לראות את הנצחון שלנו צובר 'וי' על ה 'V' "של צוות ההפקה של שהוא הטוב ביותר".

במסיבת העיתונאים של מיקרוסופט בתערוכת E3 נחשפנו לסרטון חדש ומדהים של המשחק הבא של קוז'ימה Metal Gear Solid V: The Phantom pain שהוכרז כמשחק עולם פתוח ושיוחרר כמובן גם ל- . אין מה להשוות בין שני המשחקים כי למרות ששניהם מוגדרים כמשחקי פעולה, מדובר בז'אנרים שונים. V זה חופש פעולה קרימינלי ו MGS V זה הרבה יותר טקטיקה והתגנבויות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


להלן שני סרטוני המשחקיות העדכניים של V ו-MGS V, אתם מוזמנים לספר לנו מי מהם נראה יותר מבטיח לטעמכם.

ב-GamePro תוכלו להתעדכן בחדשות גיימינג יומיומיות.