הזמן להשקיע ב-PlayStation 4 שלכם: סוני מציג מיזם Days of Play חדש • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

הזמן להשקיע ב-PlayStation 4 שלכם: סוני מציג מיזם Days of Play חדש

בואו לקבל הנחות משמעותיות על בקרי משחק, כותרים מובילים וגם מארזי – כולל בחנויות המקומיות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קונסולת ה-PlayStation 4 היא הפופולרית ביותר בדור הנוכחי בהפרש ענק, עם מרחק נגיעה מ-80 מיליון שנמכרו – ובסוני מעוניינים לנצל כל הזדמנות בכדי להגדיל עוד יותר את ההצלחה הזו. פתיחתה של תערוכת הגיימינג הגדולה מכולן היא דוגמה טובה לסיבה עבור מסיבה, למשל.

ביצרנית היפנית מעוניינים לנצל את ההתעניינות העולמית המוגברת בתחום בזמן זה ופוצחים בעשרה ימים של הנחות על מגוון מוצרים תחת השם Days of Play (זו השנה השנייה, אגב), לאלו שכבר יש להם 4 על המדף וגם לאלו שעוד לא – במגוון שווקים שונים ברחבי הגלובוס, כולל ארץ הקודש.

בחנויות ורשתות המשתפות פעולה עם הנציגה המקומית הרשמית ישפאר תוכלו למצוא בקרי DualShock 4 במספר גוונים שונים עם תגי מחיר מקוצצים של בין 180 שקלים חדשים ל-200 שקלים חדשים (בתלות בדגם הספציפי), לצד אוזניות אלחוטיות ייעודיות של שישאו תג מחיר של 280 שקלים חדשים, במקום 450 שקלים בימים רגילים.

ניתן למצוא חלק מדגמי הקונסולות שבמבצע במחירים נמוכים יותר בהתבסס על יבואנים מקביליים – אך אלו הם מחירים תחרותיים למדי עבור כל מי שמעוניינים באחריות היבואנית המקומית הרשמית

גם את הקונסולה עצמה ניתן להשיג בהנחה קלה – 1,350 שקלים חדשים לגרסת Slim בסיסית עם בנפח 500 ג'יגה-בייט ובקר משחק אחד, 1,550 שקלים חדשים לגרסת Days of Play בגימור כחול ייחודי עם צמד בקרי משחקים תואמים ו-1,650 שקלים חדשים לגרסאות בעיצוב בלתי סטנדרטי עם בנפח טרה-בייט והמשחקים Battlefront 2 או Call of Duty: WWII לבחירה (אחד מהם בכל חבילה).

קיים מחיר מבצע גם על מינוי של שנה לשירות ה- Plus, שמספק בין היתר משחקים חינמיים בכל חודש

לקינוח, תוכלו לרכוש כמה וכמה משחקים בולטים של הפלטפורמה המצליחה במחירים של 100 שקלים חדשים או 200 שקלים חדשים בלבד: Gran Turismo Sport, Uncharted: The Lost Legacy, God of War 3 Remastered ו-Horizon Zero Dawn זמינים כולם בעבור 100 שקלים בלבד, ואילו God of War הטרי והמצליח נמכר בעבור 200 שקלים חדשים.

המחירים המוזלים זמינים גם בחו"ל – אם כי המלאים אוזלים במהירות, ולא תמיד ניתן למצוא אותם בשילוב עם משלוח זמין לישראל

כלל המבצעים הללו יהיו זמינים עד ל-18 ביוני – אז נצלו אותם בתבונה ובזריזות.


תגיות
Back to top button
Close
Close