דרישות החומרה של Evolve נחשפו: בינוני וסביר זה כאן • HWzone
גיימינג

דרישות החומרה של Evolve נחשפו: בינוני וסביר זה כאן

אחרי ההפתעה הנעימה בדמות הדרישות ההגיוניות של גירסת ה-PC ל- V, משחק מדובר ומרשים נוסף מצהיר שתוכלו לחוות אותו בצורה ראויה אפילו עם חומרה שהושקה בשלהי העשור הקודם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחרי כמה וכמה חודשים בהם כל הכרזה על דרישות המערכת של כותר בולט חדש גררה גל של גבות מורמות בשל הרכיבים העדכניים והיקרים הנדרשים, השבוע מקבלים חובבי ה-PC זוג בשורות מעודדות ששוברות את  הנורמה – אחרי הדרישות השפויות של GTA V אנחנו מקבלים דרישות צנועות אפילו יותר מ-Evolve, משחק הפעולה הא-סימטרי המקוון החדש והמבטיח של Turtle Rock Studio, הראשון שמגיע מחוץ לשותפות ארוכת שנים עם חברת וואלב.

בכדי להריץ את המשחק בצורה בסיסית וסבירה, אנשי Turtle Rock מצהירים כי תזדקקו בסך הכל למעבד כפול ליבה מדגם Core 2 Duo E6600 של אינטל או מעבד כפול ליבה מדגם Athlon 64 X2 6400 של AMD, זכרון RAM בנפח 4GB, נפח אחסון פנוי של כ-50GB, מערכת חלונות 7 ומעלה בגירסת 64 ביט וכרטיס מסך מדגם Radeon HD 5770 של AMD או כרטיס GeForce GTX 560 של .

בכדי להריץ את Evolve בצורה מיטבית תזדקקו לחומרה מודרנית הרבה יותר, אך עדיין כזו שמשתווה, פחות או יותר, לחומרה המינימלית הנדרשת של מספר כותרים אחרים מהתקופה האחרונה – מעבד אינטל מרובע ליבות מדגם Core i7 920 או מעבד AMD מרובע ליבות מדגם A8-3870K, זכרון RAM בנפח 6GB וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 670/GTX 760 של או כרטיס מסך Radeon R9 280 של .

evlsst3

Evolve יציע תמיכה ברזולוציות , אם כי לא ממש ברור האם הדרישות המיטביות מתייחסות להרצתו של הכותר בהפרדה גבוהה שכזאת, ובמידה וכן באיזה קצב פריימים לשנייה.

evlsst2
המשחק יציע כמות בינונית (ואפילו בינונית-מינוס) של הגדרות גראפיות איתן יוכלו השחקנים להשתעשע

פעם נוספת, הדרישות הסבירות עד מאוד מצביעות, לכאורה, על כך שהמשחק עבר תירגום והתאמה איכותית ומקצועית למחשבים אישיים – הערכה שמקבלת חיזוק גם בשל העובדה שהכותר הזדהב לאחרונה, חודש שלם לפני השקתו המסחרית. לא נוכל לקבוע דבר שכזה בוודאות מלאה עד שהמשחק יהיה זמין בגירסתו הסופית, אך על פניו נראה כי מדובר כאן בכותר שיוכל להוות דוגמה ומופת לכל השאר אודות רמת הבשלות המצופה מכותר AAA שנוחת בשוק.

evlsst1
Evolve מתבסס על הדור הרביעי של מנוע ה-CryEngine הנודע ונראה מרשים למדי, על אף דרישות המערכת שלו

[interaction id="54b8e0d6cd7e120f0d06b6c2"]


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close