גם הם יכולים: משחק חינם ושלל מבצעים בחנות הגיימינג של GOG

החנות המקוונת שבה כל המשחקים זמינים ללא הגנות קבצים דרקוניות מנסה את מזלה בתחרות מול ה-Epic Games Store – בואו לאסוף עוד כותר ללא עלות למאגר שלכם

אנחנו אוהבים משחקים איכותיים שלא צריך לשלם עליהם, ומשתדלים שלא להפלות בין מי שמעניקים לנו אותם – על כן נספר לכם כי לצד המיזם הנהדר ב-Epic Games Store שמתחדש מדי יום ביומו יש גם חלוקה חינמית צנועה הרבה יותר, בחנות ה-GOG הפולנית אשר דוגלת במכירה של משחקים ללא DRM כלל.

ביממה וחצי הקרובות כל המשתמשים הרשומים בפלטפורמה יכולים לאסוף לעצמם את כותר הפעולה וה-Tower Defense ההיברידי X-Morph: Defense, אשר הושק במקור ב-2017, בגרסתו המלאה שכוללת בתוכה שלוש חבילות DLC ואת פס הקול הרשמי. לא שמעתם עליו עד היום? עם ציון ממוצע של 4.3 כוכבים מתוך 5 אפשריים נראה כי יש לא מעט שחקנים שחושבים כי מדובר ביצירה איכותית וראויה – אפילו כשאינה מוצעת חינם אין כסף כמו עכשיו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-GOG

 X-Morph: Defense – Complete Edition

המשחק הזה מוצע באופן חופשי במסגרת מבצעי החורף המקיפים של החנות, והאחרונים לשנת 2021 כמובן, שבמסגרתם תוכלו למצוא עוד כמה הצעות קורצות עם תשלום בדולרים (ללא המרה מראש לשקלים שמוסיפה לעיתים אחוזים רבים במחיר, כמו בחנויות מקוונות מתחרות).

הגרסה האולטימטיבית של כותר התפקידים המוערך והמשובח Fallout: New Vegas, יחד עם ארבע חבילות תוכן עלילתיות שהושקו עבורו, זמינה בתמורה למחיר זעיר של 5.99 דולר בלבד, או פחות מ-20 שקלים – ועם בונוס נוסף בדמות עותקים דיגיטליים של המשחקים הקלאסיים The Elder Scrolls: Arena ו-The Elder Scrolls Chapter 2: Daggerfall ללא תשלום.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Fallout: New Vegas

חבילה שלמה של סדרת הפעולה-אימה האיכותית Metro, כולל גרסאות ה-Redux המשופרות של Metro 2033 המקורי ו-Metro: Last Light, וכמו כן הגרסה השלמה של Metro: Exodus יחד עם צמד חבילות ההרחבה שלו – זמינה במחיר כולל של 18.59 דולר כעת, כלומר מעט פחות מ-60 שקלים, שיכול לקרוץ למי שפספסו את כל ההדמנויות לערוך היכרות איתה עד עכשיו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

Metro: Exodus

משחק התפקידים הייחודי ELEX, מאת יוצרי סדרת Gothic הנודעת, שאמור לקבל את פרק ההמשך שלו מתישהו במהלך השנה הקרובה, מוצע במחיר של 9.99 דולר לאחר קיצוץ של 80 אחוזים מהמחיר המלא – פחות מ-32 שקלים לאלו שמעוניינים לחוות אותו לראשונה לפני השקת היורש.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

ELEX

חבילה כפולה משובחת ביותר שכוללת את משחקי התפקידים Divinity: Original Sin ו-Divinity: Original Sin 2, שניהם עם כמות אדירה של שבחים ממבקרים ושחקנים, מוצעת במחיר של 20.99 דולר לאחר קיצוץ של 65 אחוזים מהמחיר המומלץ – בין 65 שקלים ל-67 שקלים בתלות בעמלות המרה עבור פוטנציאל למאות שעות משחקיות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GOG

Divinity: Original Sin 2

צמד משחקי פעולה מדממים אבל גם משעשעים במחירים של שקלים בודדים – זה הוא Shadow Warrior המאותחל משנת 2013 וההמשך שלו משנת 2016 שבעיני רבים התעלה על המקור. כל אחד מהם זמין במחיר של 5.99 דולר לאחר הנחה של 85 אחוזים, כלומר 18 שקלים או 19 שקלים בקירוב, בתור הכנה אפקטיבית להשקה המתוכננת של הפרק השלישי השאפתני בסדרה במהלך השנה הקרובה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Shadow Warrior 2

משחק התפקידים המעניין GreedFall, שהושק במקור בשנת 2019, מוצע במחיר של 13.99 דולר או 44 שקלים לערך למהדורת הבסיס, או במחיר 17.99 דולר למהדורת הזהב שכוללת גם את חבילת התוכן העלילתי שעונה לשם De Vespe Conspiracy (אותה ניתן לרכוש גם בנפרד במחיר מוזל עדכני של 4.68 דולר, במקרה וכבר יש בבעלותכם את הבסיס).

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

GreedFall

רוצים עוד? את רשימת הדילים המלאה תמצאו בקישור הבא. ציד מוצלח!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-GOG