ב-Steam חוגגים את החשיפה של Mortal Kombat 11 • HWzone
גיימינג

ב-Steam חוגגים את החשיפה של Mortal Kombat 11

הפרק האלים והמדמם הבא בסדרת משחקי הקרבות מתקרב – ולצידו הנחות משמעותיות מאוד על כותרי העבר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חודש אפריל הקרוב יספק לנו נוסף עם Mortal Kombat, המותג האגדי מבית אד בון וחבריו, שמתקרב אל העשור השלישי לקיומו עם פרק ראשי מספר 11 (כאשר לא כוללים כמה וכמה כותרי ספין-אוף מז'אנרים שונים), והשלישי מאז האתחול העלילתי המוצלח בשנת 2011 שהחזיר את השם אל מרכז הבמה והפך אותו לאלים מאי פעם.

עצם קיומו של המשחק העתידי נחשף לראשונה עוד בסוף השנה שעברה, אך חשיפת המשחקיות המעשית הגיעה רק עתה – באמצעות מספר גדול של סרטוני משחקיות הכוללים זוג דמויות חדשות לגמרי לצד קמצוץ שמות ופרצופים מוכרים היטב מתוך 25 לוחמים שאמורים להוות את הבסיס ביצירה המעודכנת, וסרטון עלילתי נוסף שממשיך היכן ש-Mortal Kombal X הסתיים. אם אתם משתייכים אל חובבי הסדרה תמצאו כאן הרבה מה לאהוב, ואם לא – תתכוננו להזדעזע קלות ממשחק שבהחלט לא חוסך בדם ומראות מכאיבים.

Mortal Kombat 11 מיועד להגיע לקונסולות הדור הנוכחי של סוני ומיקרוסופט, למחשבים האישיים ואפילו לקונסולות ה-Switch של ב-23 באפריל 2019 – עם הבטחה להשקעה משמעותית באנשי ה- שתמנע את הבעיות הטכניות הרבות אשר ליוו את השקת הפרק הקודם בפלטפורמה. נקווה שכך אכן יהיה.

אם הגרסה החדשה עוררה עבורכם תחושות נוסטלגיות לסדרה – בחנות המקוונת של Steam מוכנים לסייע לכם ומציעים למכירה את צמד הפרקים הקודמים במחירים זעירים למדי: Mortal Kombat: Komplete Edition שמהווה את הגרסה המשופרת והמקיפה של הפרק התשיעי משנת 2011 זמין בעבור 18.48 שקלים בלבד, ולצידו Mortal Kombat X נמכר ב-25.14 שקלים, או בתג מחיר של 33.28 שקלים לגרסת Mortal Kombat XL המעודכנת והמורחבת.

ז'אנר משחקי הקרבות התחרותיים ללא ספק חווה פריחה מחודשת בעידן הנוכחי – גם מבלי להמציא את עצמו מחדש בכל פעם

תהנו – ואל תשכחו לספר לנו מה אתם חושבים על הגלגול החדש בתגובות!


תגיות
Back to top button
Close
Close