ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים • HWzone
גיימינג

ברוכים הבאים לבוסטון: Fallout 4 נחשף, והוא נראה מדהים

החזקנו אצבעות חזק וזה קרה: בת'סדה חשפה משחק חדשה בסדרת Fallout, שיקח אתכם אל בוסטון החרבה וגם יעניק לכם חבר על ארבע שילווה אתכם לאורך ההרפתקה החדשה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחרי המתנה ארוכה מדי של קרוב לחמש שנים – בת'סדה סוף סוף מואילה בטובה לתת לנו פרק חדש בסדרת Fallout האחת והיחידה. Fallout 4 הוא המשחק החדש, שיפותח בידי Bethesda Game Studios שהביאה לנו את Fallout 3, ויקח אותנו אל איזור העיר בוסטון – ממש כמו שהשמועות השונות מהשנתיים האחרונות ניבאו.

fltf

הכותר החדש מיועד למחשבים האישיים ולקונסולות ה- וה-PlayStation 4 העדכניות של וסוני, כשפרטים נוספים (סרטון משחקיות? תאריך השקה מיועד) אמורים להיחשף בעוד כעשרה ימים, במסגרת מסיבת עיתונאים שתערוך המפיצה-מפתחת בכנס ה- הנודע.

מה שיש לנו כרגע הוא סרטון השקה נאה בן שלוש דקות, שמציג עולם משחק אפוקליפטי מגוון, מסתורי ומרהיב, עם שלל גירסאות וירטואליות למקומות נודעים אמיתיים בבוסטון והבזקים שמעניקים לנו הצצה גם למה שהיה לפני שהמלחמה הגרעינית טרפה את הקלפים. כבר עתה ניתן להניח בוודאות גבוהה למדי כי התוספת המשמעותית ביותר ב-Fallout 4 תהיה כלב, רועה גרמני חמוד שיהיה העוזר והמלווה של גיבור המשחק, ומקבל זמן מסך משמעותי בסרטון החשיפה המדובר.

אנחנו נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם בכל פיסות המידע העסיסיות שימצאו את דרכן אל הרשת, כמובן.

תחילתה של ידידות מופלאה
תחילתה של ידידות מופלאה


תגיות
Back to top button
Close
Close