בעל הבית השתגע: שישה משחקים חינם ב-Epic Store • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

בעל הבית השתגע: שישה משחקים חינם ב-Epic Store

הכתבה המקורית: ההפתעה המובטחת לנו בכיכובו של באטמן גדולה יותר מכל מה ששיערנו: טרילוגיית Arkham וטרילוגיית Lego Batman זמינות חינם לחלוטין רק בימים הקרובים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חנות ה- כבר הרגילה את הגיימרים לפינוק חינמי אחד או שניים בכל שבוע ושבוע, ואם אתם דואגים לעקוב אחריה או אחרינו אמורה להיות לכם כעת ספרייה נאה של עשרות כותרים איכותיים מבלי ששילמתם אפילו שקל מכיסכם – אבל בשבוע הנוכחי נראה כי נשברים כל השיאים, משום שבמסגרת חגיגות נחיתתו של איש העטלף בפעם הראשונה בפלטפורמה אנו מקבלים חלוקה של שישה משחקים שונים בכיכובו ללא שום תשלום.

מעכשיו ועד ליום חמישי הבא (ה-26 בספטמבר) יוכלו כלל המשתמשים הרשומים והנרשמים החדשים ב- להוסיף אל הספרייה שלהם את Arkham City, Arkham Asylum ו-Arkham Knight המעולים כל אחד בגישתו וצורתו האישית – ואת Lego Batman 2: DC Super Heroes, Lego Batman ו-Lego Batman 3: Beyond Gotham.

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

Batman: Arkham Asylum

מדובר בחבילת משחקים בעלת שווי רשמי כולל של לא פחות מ-120 דולר (!), שתהיה חופשית שלכם מעכשיו ולתמיד – בהנחה שתדאגו לנצל את ההצעה במסגרת הזמן המוקצבת כמובן. גם אם עד עכשיו התנגדתם באופן רעיוני ל-Epic Store ולשיטותיה ליצור לחץ ותחרות אל מול ודומותיה – עכשיו זה זמן טוב לשקול מחדש את העמדה שלכם.

Lego Batman 3: Beyond Gotham

לחצו כאן למעבר אל עמודי חלוקת הכותרים ב-Epic Store

בסוף השבוע הבא החגיגה של Epic תתעדכן ותמשיך לה – עם חלוקה של משחק הפעולה המשובח Metro 2033 בגרסת ה-Redux המשופרת שלו ושל משחק הסימולציה הייחודי והביזארי Everything. שווה בהחלט להמשיך ולעקוב, כמדי שבוע.

הכיף ימשיך בשעות הערב בסוף השבוע הבא, כמיטב המסורת

עדכון: משתמשים ברשת מדווחים כי הגרסה של המשחק Arkham Knight שהגיע אל חנות ה-Epic Store אינה כוללת את הגנת הקבצים השנויה במחלוקת של Denuvo, אשר כלולה בגרסה של הכותר אשר נמכרה עד כה (ועודנה נמכרת) בחנות ה- – כך שאם אתם משתייכים אל קבוצת המשתמשים שלא ממש מחבבת הגנות קבצים קשוחות שנוטות לעשות כאבי ראש גם לקונים לגיטימיים, זו עוד סיבה טובה לבחור בגרסה המוצעת כעת חינם, אפילו אם כבר רכשתם בעבר את Arkham Knight.


תגיות
Back to top button
Close
Close