בסוני מסכמים שנה • HWzone
גיימינג

בסוני מסכמים שנה

הצלחתה של ה-Vita הכרחית לזו של בשנה הקרובה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אנדרו האוס, ראש חטיבת הבידור האלקטרוני של סוני, התראיין לגארדיאן לפני השקתה של ה-Vita, הניידת החדשה, בשוק היפאני.

הוא דיבר על בכלליות, ואמר כי "האירועים בשנה החולפת, כמו הצונאמי ביפאן והפריצה המתוקשרת לשרתי ה-PS Network, דווקא קירבו בין העובדים. זו הייתה שנה די קשה, אין ספק, אבל אם תבקשו ממני להסתכל על חצי הכוס המלאה, זה יהיה בדיוק העניין הזה".

בהתייחסו למותג ה-, שבו עסקינן, הזכיר בשנית את הפריצה הגדולה של 2011: "אין זה תירוץ, אך חשוב לציין כי אין אנו היחידים שסובלים מאיום . התקרית הזו חישלה אותנו: מאז הספקנו להעסיק מומחים רציניים לאבטחת מידע".

על חשיבותה של ה-Vita, אמר ש"זה מאוד חשוב לעובדים שלנו – במיוחד כאן ביפאן – שנקפיץ קצת את המוראל עם השקה מוצלחת למוצר חדש. ההצלחה של בתחום המשחקים תלויה במידה רבה בהצלחתה של הקונסולה".

"לא היה לנו קל להפוך את ה- למותג רווחי, אבל עכשיו, כשסוף סוף התחלנו להחזיר את ההשקעה, זה מאפשר לנו להסתכל על העתיד ולבדוק מודלים עסקיים וגישות אחרות לגיימינג". הוא סיים באומרו כי "נראה שזו תהיה שנה הרבה יותר חיובית, וכזו שגיימרים מרחבי העולם רק ירוויחו ממנה". לי זה נשמע כמו מס שפתיים.

ההשקה היפאנית של הניידת הייתה בינונית למדי, והמכירות דעכו מעט בארבעת השבועות שעברו. היא עדיין מפגרת במכירות אחרי המתחרה, ה-3DS, ואחרי אחותה הגדולה, ה-PSP.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close